David Hampl
23 ledna, 2019

Zpěváků a zpěvaček je na celém světě mnoho. Někteří mají talent, ale neumí ho proměnit. Potom jsou tací, kteří moc talentu nemají, ale jsou úspěšní. A dále je tu ještě jedna, třetí skupina. Jsou to naprosté pěvecké legendy s dokonalým hlasem, který je známý po celém světě. Jednou z takových je jistě i Luciano Pavarotti. I ten, kdo tento žánr nemá zrovna v lásce ví, kdo je daná osoba a co a jak zpívá. Jeho koncerty jsou dlouhodobě beznadějně vyprodané a vždy končí ku spokojenosti diváků. Nutno ale říci, že jeden z koncertů byl přece jenom jiný.

Luciano Pavarotti si na pódium pozval svou vnučku

Že si zpěváci nebo kapely čas od času vezmou na pódium své dítě, které chtějí představit publiku, to není zase až tak výjimečné. To stejné udělal i Luciano Pavarotti, který si při jednom ze svých koncertů vzal na pódium svou vnučku. Jmenuje se Heidi a je stále ještě malým děvčátkem. Když přišla na pódium do vyprodané koncertní haly, bylo jasné, že má velkou trému a že se před danými lidmi velmi stydí.

Diváci ji přijali velkým potleskem

Nakonec svůj ostych zvládla. Luciano Pavarotti jí samozřejmě pomohl a diváci ji velmi vlídně přijali bouřlivým potleskem. Důvodem, proč si ji tento fenomenální a známý zpěvák vzal na podium nebylo jenom to, aby ukázal, jakou má krásnou vnučku a kdo je součást jeho rodiny. Chtěl návštěvníkům na koncertu ukázat něco jiného. Chtěl jim dopřát ještě jeden poměrně unikátní zážitek, než ten, za kterým přišly primárně. Své vystoupení obohatil o něco skutečně zajímavého.

Heidi nechal zpívat

Není moc běžné, že umělci na pódiu nechávají zpívat své děti. Zde tomu ale bylo jinak. Důvodem, proč Luciano Pavarotti vzal na podium svou vnučku bylo to, že právě on chtěl, aby ona zazpívala a aby se právě takto předvedla divákům. Bylo vyprodáno a tak to byl nejenom pro ní, ale i pro ně velký zážitek. A hned po prvních tónech bylo publikum zcela uneseno, jelikož takový výkon od takto malé holčičky nečekal skutečně nikdo.

Neskutečně talentovaná dívka

Bylo jasné, že Heidi má neskutečný talent, který rozhodně patří mezi výjimečné. Je vidět, že je i v takto útlém věku mimořádnou zpěvačkou, která hravě strčí do kapsy řadu svých dospělých konkurentek. Jenom to potvrzuje to, že i talent se dokáže dědit. Velký má i Luciano Pavarotti a jak je vidět, zdědila ho po něm i jeho neteř. Stačí ho dále rozvíjet a za pár let to bude právě ona, kdo se stane celosvětově uznávanou a fenomenální zpěvačkou, která bude vyprodávat haly po celém světě.

Diváci byli dojatí

Že skutečně zaujala a ohromila diváky, to bylo patrné nejenom z toho, že ji odměnili potleskem. Bylo to patrné také z toho, že některým se leskly oči a doslova brečeli dojetím. Není se čemu divit. Mnoho lidí očekávalo, že bude neteř tohoto zpěváka dobrá ve zpěvu. Nikdo ale nečekal, že bude až tak výjimečná a že si z daného koncertu odnesou zážitek, na který se nikdy nezapomíná. Není divu, že mnohým opravdu vyhrkly slze dojetí, jelikož něco takového se rozhodně nestává každý den.

Podívejte se sami

Litujete, že jste nemohli daný koncert a toto fenomenální vystoupení vidět na vlastní oči? Rozhodně nezoufejte, jelikož ho nemohla vidět většina populace světa. Přesto se můžete podívat na to, jak se dokonale zpívá, stejně jako na to, jak dojatí jsou samotní diváci. A to díky tomu, že máte možnost podívat se na záznam z daného koncertu na následujícím videu. To vás utvrdí v tom, že talent se skutečně dá dědit.

Sdílejte článek