David Hampl
10 ledna, 2020

Na první den ve škole si zřejmě pamatují úplně všichni. Začínala tak úplně nová éra našeho života, kde se rozhodovalo o naší budoucnosti. Potkali jsme nové kamarády a začali získávat spoustu nových zkušeností, dovedností a vědomostí. První den ve škole proto nemůže být zapomenut. A tato dívka si ji bude pamatovat na dlouhou dobu.

První den ve škole

Lucy Falconer z Glasgow ve Skotsku vypadala velmi legračně ve své první školní uniformě. Její matka se proto rozhodla, udělat dívce fotografii před a po škole prvního dne ve škole, a sdílet ho na síti. Ráno vypadala Lucy pěkně upraveně, čistě a spokojeně. Uniforma ji perfektně sedla a vypadala v ní velmi krásně. Vše se ovšem změnilo, když se vrátila ze školy. Po několika hodinách výuky dívka už nevypadala tak čistě a uklizeně. „Myslím, že její šaty byly příliš velké, a ona byla ráda, že ji neviděli přátelé.“ řekla její maminka.

Nic zvláštního

Máma také řekla, že její holčička je po prvním dnu školy velmi unavená a šla spát dříve než obvykle. Když se matka dcery zeptala, co se ve škole stalo, že se vrací v takovém stavu, dočkala se jen odpovědi: „Ale nic zvláštního.“ Kdoví tedy, co se ve škole opravdu stalo. Možná na ni byl někdo škaredý a jí to tak vyděsilo, že se to projevilo na jejím vzhledu. Nebo to bylo ve škole tak nudné, že z toho byla celá unavená. Je ale také možnost, že už první den dostali hromadu úkolů, ale tato možnost je méně než pravděpodobná.

Matka shodila dceru před světem

O tom, co se ve škole přihodila, už se zřejmě nikdy nedovíme. Jedno je ovšem jisté, fotografie, které matka dcery udělala, dobývají svět internetu. Od maminky to však vůbec nebylo hezké, takhle ztrapnit svoji dceru. Až bude velká, určitě ji za to nepoděkuje. Pamatujete si na svůj první školní den? Pokud ano, podělte se o něj se svým přáteli. Třeba jim tím uděláte radost.

Sdílejte článek