Majitel tohoto pejska se zachoval opravdu hrůzně. Co udělal? Z auta byl vyhozen jeho vlastní pes. Neuvěříte, co se stalo potom. Jaký byl osud pejska, kterého jeho majitel nechal na pospas osudu? Co se s ním stalo? -
Menu

Majitel tohoto pejska se zachoval opravdu hrůzně. Co udělal? Z auta byl vyhozen jeho vlastní pes. Neuvěříte, co se stalo potom. Jaký byl osud pejska, kterého jeho majitel nechal na pospas osudu? Co se s ním stalo?

Kamery jsou dnes téměř na každém kroku a neustále kontrolují náš pohyb. Jsou lidé, kterým to oprávněně vadí, neboť mají pocit, že je narušováno jejich soukromí. Většinou jsou instalovány v obchodech, nákupních galeriích, firmách, továrnách a na jiných podobných místech. Velmi často si je také nechávají instalovat města, resp. policie na určitá místa, aby měli přehled o tom, kde se, co děje a zda případně nedochází k trestným činům. Zda s kamerovými systémy souhlasíte či ne, je jen na Vás, každopádně tento případ ukazuje, že se kamerový systém opravdu vyplatí.

Kamera na nelegální skládku

V americkém státě Kansas se odehrál příběh, který láme srdce mnoha lidí. V místě, kde lidé velmi často nelegálně odhazují odpad a tvoří tak nelegální skládku, nainstalovala kansaská policie kamerový systém. Chtěla tak zabránit tomuto nelegálnímu jednání a případné viníky najít a potrestat. Jeden z kamerových záznamů jim ovšem vytrhl dech, neboť nikdo nečekal, že se něco takového vůbec může stát.

Na 8 dní z auta ven

Na nelegální skládku dorazilo jedno z mnoha aut, které zřejmě přivezlo odpad a dotyčný ho zde chtěl zřejmě opět nelegálně vyhodit. Místo odpadu, se však jen otevřely dveře, a z nich byl téměř násilím vyhozen pes. V tu chvíli ještě nikdo ze sledujících policistů nečekal, co se bude dít dál. Dveře auta se zavřely a vůz odjel po stejné cestě pryč. Pes zde ovšem zůstal úplně sám. Pochopíte to? Jak někdo může vyhodit psa na úplně neznámém místě a nechat ho tam samotného? Musí jít zřejmě o velmi bezcitného a krutého člověka. Je pochopitelné, že ne vždy nám může pes sednout a lidé se ho rádi zbaví. Ale takhle? Vždyť existují mnohem humánnější a lepší způsoby. Například:

  • předání do psího útulku
  • darování přátelům, známým
  • inzerát

Pejsek zachráněn

Jakmile policisté shlédli celý záznam, ihned informovali místní službu, která se zabývá záchranou a ochranou zvířat. Záchranáři pejska našli nedaleko místa, kde byl vyhozen. Byl hladový, vystrašený, ale živý a zdravý. Důležité je ovšem zmínit fakt, že doba mezi vyhozením psa z auta a příjezdu záchranářů byla 8 dnů. Neuvěřitelné že? Pejsek si myslel, že ho tam pán vysadil jen na chvíli a určitě se pro něj vrátí. Bohužel se nevrátil a pejsek čekal a čekal a čekal. Pána se nedočkal, ale dočkal se záchrany, o které se mu asi ani nezdálo.

Příběh má zajímavý konec

Nalezením pejska příběh totiž nekončí. Má to mnohem zajímavější a šťastnější závěr. Záchranáři pejska odvezli do útulku a pojmenovali ho Mojave. A právě v tu dobu se útulek chystal navštívit pár, který měl zájem o adopci psa. Novým pejskem byl pár přímo unesen, a tak Mojave získal nový domov. Noví majitelé o pejska pečují s láskou a poskytují mu veškeré zázemí. Má se u nich určitě tisíckrát lépe než u svého starého majitele.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Naše životy se mohou změnit nejenom ze dne na den,…

V současné době je to tak, že se lidé do rodičovství příliš neženou. Jejich rodiče již začínají být nervózní a mají…
ZE ŽIVOTA

Kdo je tou nejdůležitější osobou ve vašem životě? Není to…

Máma, maminka, mamina, mamča, mamka i mamulka. To je jen několik označení pro osobu, která nám dala život, pro osobu,…
ZE ŽIVOTA

Pamatujete, jak se žilo v 70. a také v 80.…

Třeba jste tuto dobu zažili, třeba jste se narodili až později. Ať tak nebo onak, je zajímavé ohlédnout se zpět…
ZE ŽIVOTA

Přesvědčte se o tom, že mateřská láska nezná hranic! Žena…

Mateřská láska je to, co spojuje všechny savce. Každá maminka, která svého potomka kojí, si k němu vytvoří velice silný vztah.…
ZE ŽIVOTA

Nebudete věřit tomu, co jedna žena udělala pro zraněného psa.…

Jedno známé rčení říká, že pes je nejlepší přítel člověka. V České republice to platí zcela jednoznačně, neboť psi jsou u…
ZE ŽIVOTA

Tohle musíte vidět! Tento mladý muž si zaslouží obdiv nás…

Tohle je dojemný příběh chlapce, který miluje svoji babičku. Ta se o něj starala, když byl malý, on ji teď…