Majitel tohoto psa se zachoval odporně. Naložil ho do vozu a následně ho vyhodil na silnici. Pejsek měl štěstí, jelikož tento čin zachytila kamera. Díky tomu mohl být zachráněn. A jak to dopadlo s majitelem?

Ne každý se ke svému psovi chová tak, jak by měl. Je mnoho lidí, kteří se chovají opravdu velmi špatně. Příkladem je i majitel, který se svého psa chtěl zbavit. K jeho smůle ale byl z tohoto činu usvědčen. Rozhodl se, že psa již dále nechce a místo toho, aby ho přinesl do útulku, udělal něco mnohem horšímu. To mu ale neprošlo.

Co se majitel rozhodl udělat?

Jednoho dne pejska naložil do svého auta a vezl ho daleko od svého domova. nejeli na výlet, ale pryč s jasným účelem. Náhle majitel vozu zastavil a psa z vozu i s jeho základními potřebami vyhodil. Chtěl ho nechat na pospas osudu. Neudělal to ale příliš chytře, jelikož jeho čin zachytila kamera. Díky tomu byl pejsek zachráněn a také se díky ní podařilo vypátrat majitele.

Čtěte také: Tento sbor má opravdu talent. Přišel na jeviště stejně, jako řada jiných soutěžních sborů. Když však začal zpívat, stalo se něco, co zahýbalo sálem i samotnou porotou

Záběry na sociálních sítích vyvolaly mnoho reakcí

Záběry z kamery byly zveřejněny na sociálních sítích, což zvedlo mnoho ohlasů. Hlavně potom v souvislosti s pátráním po takto odloženém pejskovi. Právě díky aktivitě mnoha lidí se velmi rychle našel, a to bez viditelných problémů. byl dočasně umístěný do útulku, kde měl dostatek jídla a pití. Zároveň se objevilo mnoho žádostí lidí o to, že si psa vezmou k sobě. Tím, kdo psa nakonec má, je Laurence Squire.

Ten uvedl, že si psa zamiloval od prvního pohledu. Také nezapomněl dodat, jak šokující záběry z vyhození psa z vozu byly. Bylo jasné, že ten má svého páníčka rád a že se chce dostat zpět do vozu. Majitel byl ale bezcitný, chvíli ho nechal snažit se a potom ujel. To bylo něco hrozného a zaslouží si to nemalý trest.

V novém domově se mu daří skvěle

Pejsek dostal jméno Snoop a velmi rychle po tom, co byl vyhozen na ulici a umístěný do útulku, si našel nový domov. A zde se mu daří velmi dobře, což potvrzují jak fotografie, tak to potvrzují také záchranáři z RSPCA, kteří pravidelně nalezené psy jezdí do nových domovů kontrolovat, aby bylo zajištěno, že je jim věnována potřebná láska a také péče. Na psovi je vidět, že si nový domov zamiloval a že se mu daří perfektně. Na předchozího, bezcitného páníčka již naštěstí zapomněl.

Hlavní je, že pejsek má vše, co potřebuje. Je to skvělé zázemí, je to dostatek pohybu, požadovaná výchova, ale také dostatek lásky a pozornosti. Doslova si žije jako král. Je z něho šťastný pes, který žije úžasný život. A v tomto případě také s jistotou, že ho jeho nový pán rozhodně nikde neodloží.

Majitel si se psem rozumí

Nový majitel Laurence Squire uvedl ještě jednu zajímavost. Obával se, jaké bude přijetí nového domova. To, co se stalo, ale rozhodně nečekal. Hned po otevření dveří pejsek vběhl dovnitř a schoulil se na měkkém gauči. Když jeho majitel zapálil v krbu, slezl a chtěl se vyhřívat. Bylo jasné, že musel vycítit, že se jedná o domov plný lásky, ve kterém se mu bude od prvního dne skvěle dařit. A to se následně i potvrdilo.