Makeoverguy udělal nádhernou proměnu ženy s extrémně dlouhými vlasy!

Většina z nás chodí ke kadeřníkovi alespoň jednou za rok. Ti, kteří si nechávají vlasy barvit, tam většinou chodí jednou za pár měsíců. Co by se stalo, kdybyste se nenechali ostříhat po mnoho let? Možná byste také měli vlasy jako tato drobná žena, která zanedbávala návštěvy u kadeřníka hodně dlouhou dobu. Nakonec se jí ujal slavný A Makeoverguy a proměnil ji k nepoznání.

https://sosialnytt.com/

Christohper Hopkins měl plné ruce práce

Kadeřník a stylista Christopher Hopkins je celosvětově známý jako A Makeoverguy. Dostat se k němu není jednoduché, ale každý člověk, který se mu dostane pod ruce, má obrovské štěstí. Může si být totiž jistý, že bude odcházet domů jako nový člověk. Hopkins se postará nejen o změnu účesu a (případně) barvy vlasů, ale také o líčení a oblečení. Těmito proměnami se proslavit po celém světě.

V tomto případě možná čelil největší výzvě ve své kariéře. Měl totiž na starost obrovské množství vlasů. Žena měla vlasy nejen velmi dlouhé, ale také velmi husté. Jejich množství bylo neuvěřitelné a doslova měli s kolegyní plné ruce vlasů. Christopher věnoval hodně času hlavně přemýšlení o tom, co se ženou udělat. Nakonec dal vlasy do copu a vzal do ruky ostré nůžky.

Čtěte také: Účes vypovídá nejenom o kráse, ale i o osobních vlastnostech

https://sosialnytt.com/

Výsledek je neuvěřitelný!

Na začátku měla žena vlnité vlasy v barvě špinavé blond. Při rozhovoru s kadeřníkem prozradila, že její bratr má přirozenou barvu vlasů známou jako jahodová blond. Hopkins přiznal, že má k této barvě sklony. Nakonec jí proto udělal stejný odstín vlasů, jako má její bratr. Vlasy razantně zkrátil, obarvil a udělat přirozené vlnky. Jeho kolegyně přidala jemný make-up a proměna byla hotová.

Žena měla původně vlasy až na zadek. Nyní je má na ramena, což je pro ni obrovská změna. Podle jejích slov nosila dlouhé, blond vlasy posledních 20 let. Její rodina bude jistě v šoku, až ji uvidí poprvé, protože je to obrovská změna. Žena ovšem vypadá mnohem mladší a zaručeně má také lehčí hlavu. Tolik vlasů ji muselo tíži po mnoho let, než se rozhodla vyhledat slavného kadeřníka.

Zdroj: sosialnytt.com