Malá dívenka se sama vydala do vedlejší vesnice

Malá holčička se v noci sama vydala trnitou cestou do vedlejší vesnice. Její důvod, proč utekla z domova, vás bude šokovat, stejně jako muže, který ji potkal u příjezdové cesty. Muž se věnoval Ivan Razumov, a dívka se mu svěřila s tím, že její rodiče jsou opilí a ona s nimi už nechce bydlet.

Holčička se vydala na 15km cestu

Čtyřletá dívenka se sama vydala do vedlejší vesnice. Před sebou ale měla dlouhých 15 km. Když ji muž potkal, byla teprve na začátku. Vzhledem k tomu, kolik bylo holčičce let, se tato situace zdála skutečně absurdní. To nejlepší mělo teprve přijít. Holčička chtěla odejít z domova, protože její rodiče pořád pili alkohol a nezvládali péči o ní. Muž dal dívce vodu a ihned se rozhodl tuto situaci řešit.

Nejdříve zavolal opatrovnickému soudu, na místě bydliště holčičky pak úředníci zjistili, že rodiče nejsou způsobilí starat se o ni. Holčička se jmenuje Žeňa Fedorovič Vladimirovna a bohužel musela být rodičům odebrána. Oba rodiče byli opilí, ale alkoholem také zapáchali. Sociální pracovnice si pak celý případ převzaly. Dívka se dostala do nemocnice, kde ji pravidelně Ivan navštěvoval. Vždy ji také přinesl nějaké dárky.

Čtěte také: Matka našla svého syna, jak se modlí ve Walmartu. Proč?

Nezodpovědní rodiče jsou a každém kroku

Ivan malou dívku navštěvoval velmi rád. Třicet rodin pak žádalo o adopci děťátka – ukazuje se tak, že milující lidé pořád existují a chtějí se postarat o cizí dítě. Holčička si to navíc zasloužila, protože během 4 let svého života nezažila se svými rodiči vůbec nic hezkého. Není divu, že od nich chtěla utéct, i když bylo jasné, že se daleko nedostane.

Její vlastní rodiče se o ní nedokázali postarat ani neocenili, že mají zdravé dítě. Takové štěstí bohužel nemá každý. Příklad jejich rodičů ale není ojedinělý, protože nezodpovědných lidí vidíte všude dost. Maminky na mateřské se s kočárkem procházejí městem opilé nebo dokonce zdrogované.