Malá dvouletá holčička si v útulku vybrala zvláštního kamaráda

Děti jsou úžasná stvoření. Mají obrovská srdce a otevřenou mysl. Proto si často zvolíte možnost, jakou by nikdo nečekal. Rodiče vzali 2lterou holčičku do zvířecího útulku, aby si vybrala nového kamaráda. Chtěli dát druhou šanci někomu z útulku, ale potom nastalo něco nečekaného. Holčička se totiž naprosto zamilovala do pitbula. To nebylo zrovna plemeno, které její rodiče očekávali.

Záchrana pitbula

Pitbul patří mezi plemena, která zůstávají v útulku nejdéle. Hodně lidí se bojí bojových plemen, a proto si raději vezmou štěně rodinného plemene. Tato holčička měla jiný plán. Jakmile uviděla plachého a smutného pitbula, okamžitě ho chtěla domů. V útulku zůstával již nějakou dobu a byl velmi plachý. K lidem příliš nechodil a měl zdravotní problémy. Rozhodně potřeboval hodně lásky, péče a pomoci. A tato malá dívenka to nějakým způsobem poznala.

theanimalclub.net

Dívka odmítala odejít bez psa

Holčička si jednoduše stoupla před klec, ve které pes zůstával, a chtěla ho pustit ven. Trvala na tom, že ho mají pustit ven, protože potřebuje pomoc. Pitbul, který běžně k lidem příliš nechodil, se šel ihned na dívku podívat a bylo vidět, že se jeden druhému zamlouvají. Rodiče se snažili, aby se podívala také na jiné psi, ale nepřesvědčili ji. Nakonec se museli do útulku vrátit a tohoto krásného pitbula si vzít domů. Sice měl dost zdravotních problémů, ale rozhodli se dceři vyhovět.

Čtěte také: Matka skončila v slzách, protože nemá za zaplacení dárků pro děti

theanimalclub.net

Nyní jsou z nich nejlepší přátelé

Nikdo netušil, co od adopce tohoto psa čekat. Nakonec se to ukázalo jako nejlepší rozhodnutí v životě. Zdravotní stav pitbula se zlepšil a s dívenkou tvoří tu nejlepší dvojici. Všechno dělají společně, pitbul se od ní prakticky nehne a dívka je nadšená ze svého nového kamaráda. Někdy vás může překvapit tvor, od kterého byste to nikdy nečekali. Jak je vidět, malé děti to vidí mnohem lépe než my a dokáží poznat potenciál a milující duši, která se skrývá uvnitř.

Zdroj: theanimalclub.net