Malá holčička poprvé vidí svou sestru a její reakce je dokonalá!

Málo věcí je v životě tak speciálních, jako seznámení s novým členem rodiny. V případě, že se jedná o vaše dítě, sourozence nebo synovce, je tato událost v životě obrovská. Pro děti je to mnohem výjimečnější, protože se setkávají s novým parťákem na hraní, který bude po jejich boku po mnoho let. Jedna rodina se rozhodla, že tuto speciální chvíli natočí na video.

První setkání s malou sestřičkou

Mnoho rodičů se snaží zachytit tento okamžik, kdy se jejich starší potomci potkají s novým členem rodiny. Pro Heather Conley byl tento okamžik tak nádherný, že se rozhodla o něj podělit se zbytkem světa. Heather má malou rodinu. Měla dvě děti a její nejmladší dcera Molly se stala hvězdou domácího videa, které se stalo virálním na internetu.

https://sv.stories.newsner.com/

Její velký bratr již malou sestřičku poznal a nyní byla řada na Molly. Nikdo nemohl předpokládat, jak bude setkání probíhat. Některé děti jsou nadšené, dojaté a jiné o nového člena rodiny nemají vůbec zájem. Molly byla velmi šťastná, že mohla poznat svou malou sestru. A to i přesto, že již nebyla v rodině tím nejmladším miláčkem svých rodičů.

Čtěte také: „Dej si do kapsy semínko slunečnice, aby vyrostlo, až zemřeš“. Těmito slovy přivítala statečná Ukrajinka ruského vojáka

Nádherná sourozenecká láska

Molly se posadila na posteli v nemocnici a rodiče jí podali malou sestřičku. Dívka ji držela v náručí a během pár vteřin se mezi nimi vytvořilo pouto, které se již nikdy nerozdělí. Byla tak šťastná, že konečně přivítala malou sestru a dávala jí mnoho polibků. Její výraz tváře mluvil za všechny emoce, které se v ní odehrávaly, a nebyla schopná je vyslovit.

https://sv.stories.newsner.com/

Molly se v tu chvíli do sestřičky jménem Cora zamilovala. Matka malých dívek byla v tu chvíli velmi šťastná a plná lásky. Nádherný okamžik natočila a potom se rozhodla, že ho zveřejní. Je to malá připomínka pro ostatní rodiče, aby své děti natáčeli a fotili, protože podobné okamžiky se již nebudou nikdy opakovat a je krásné, když na ně máte vzpomínku.

Zdroj: sv.stories.newsner.com