David Hampl
29 ledna, 2020

Chodíte rádi nakupovat? Dáváte přednost obchodním centrům nebo spíše malým poklidným obchůdkům? V každém případě musíte na nákup mezi lidi a vždy je velká pravděpodobnost, že někoho potkáte, pokud tedy nechodíte nakupovat v noci. To má ovšem většina obchodů zavřeno, takže je lepší nakupovat přes den. Je také velká pravděpodobnost, že potkáte někoho známého, s kým se dáte do řeči nebo někoho úplně cizího, kterého si zapamatujete navždy. Dnes pro vás máme krátký příběh z jednoho obchodního centra. Na tento den, resp. zážitek, většina zákazníků jistě nezapomene, protože se stali svědkem něčeho, co se neděje každý den.

Eskalátory v obchoďáku

Všichni známe nakupování v obchodních centrech. Spousta lidí a spousta obchodů na jednom místě pod jednou střechou. Většina obchodních center je v dnešní době několikapodlažní, což znamená, že do jednotlivých podlaží se musí zákazník nějak dostat. Ve většině případech má na výběr výtah nebo eskalátor (jezdící schody), které je dopraví do kýženého podlaží. A právě na eskalátorech jednoho obchodního centra se odehrává dnešní příběh.

Chtěla potěšit lidi

Malá dívenka šla do tohoto obchodního domu nakupovat se svými drahými rodiči. Nikdo z nich ovšem netušil, čeho se dnes od své malé dcerky dočkají, a dost možná, že to bude zážitek na celý život. Jakmile vstoupili do obchodního domu, prošli pár obchodů a přiblížili se k eskalátorům, stalo se něco velmi zvláštního. Dívence přišlo na mysl, že by mohla potěšit lidi kolem, kteří se mimochodem velmi mračili a neustále někam pospíchali. Zastavila se tedy u jezdících schodů a začala na kolemjdoucí, resp. jedoucí lidi mávat.

Rodiče byli překvapeni

Někteří lidé, kteří pozdrav dívenky zaregistrovali, holčiččin pozdrav opětovali. Usmáli se na ní a také ji zamávali. Někteří se ovšem ani nepodívali nebo hned sklonili zrak pryč. Takových bylo ovšem málo. Většina lidí byla z dívenčina pozdravu nadšená, z čehož lze usoudit, že jim dívenku způsobila velkou radost. Rodiče byli chováním své dcery velmi překvapeni, a proto se rozhodli udělat videozáznam. Vy máte nyní možnost si jej prohlédnout. Třeba vám také přinese radost jako lidem z obchodu.

Sdílejte článek