Malá holčička strávila 5 měsíců v nemocnici, dokud ji neadoptovala zdravotní sestra

Každé dítě na světě si zaslouží ten nejlepší a nejkrásnější život, jaký mu rodiče mohou poskytnout. Bohužel ne všechny děti mají na rodiče štěstí. Proto se dostávají do kojeneckých ústavů a dětských domovů, kde doufají v lepší život. Některé děti se dostanou do dobré rodiny tak brzy, že si své trauma ani nepamatují. Takové děti mají největší štěstí. To je případ i této malé hrdinky.

Všechny děti jsou malí andělé

První myšlenkou Liz Smith, když viděla modrookou dívku, byla: „Kdo je ten krásný anděl?“ Giselle byla osmiměsíční andílek, když ji Liz viděla poprvé. Ve Františkánské dětské nemocnici byla v péči již 5 měsíců a za tu dobu za ní nikdo nepřišel na návštěvu. Holčička se narodila předčasně, vážila méně než 2 kila a měla novorozenecký abstinenční syndrom.

Holčička měla velké zdravotní problémy od narození

Během svého pobytu v nemocnici musela být dívka krmena vyživovací sondou a lékaři se snažili, aby si odvykla od kokainu a heroinu, které brala její matka během těhotenství. Liz chtěla mít vlastní dítě, ale oplodnění in vitro si nemohla dovolit a o adopci nechtěla slyšet. Jakmile uviděla malou Giselle, její názor se rychle změnil a rozhodla se, že si dívku vezme domů a stane se její novou matkou.

Čtěte také: Příběh ze světa: Otec žaluje školu, protože učitel ostříhal bez dovolení jeho sedmiletou dceru.

Proces adopce nebyl jednoduchý

Giselle bylo 9 měsíců, když si ji Liz mohla konečně vzít domů. Soud se ale stále snažil dítě sjednotit s biologickými rodiči. Nebylo proto jisté, že u ní dívka zůstane navždy. Stát brzy zjistil, že biologičtí rodiče se o ni postarat nemohou a adopce je pro dívku nejlepší možností. Giselle nadále vyrůstala s Liz, která se ji snažila adoptovat.

Konečně je zdravotní sestra matkou na plný úvazek

V roce 2018 se soud konečně rozhodl, že dá Liz a malé Giselle zelenou a oficiálně schválil adopci. Od té doby se dívka stala plnohodnotnou členkou rodiny a Liz si konečně užívá bez starostí své mateřství. Sice se z ní stala matka netradiční cestou, ale to nic nemění na jejích citech k malé dívce. Tyto dvě ženy si byly souzeny a podle Lizina bratra je to přesně vztah, na který jeho sestra čekala celý život.

Zdroj: parentingisnteasy.co