Malá tanečnice si získala srdce 1,7 milionu lidí na sociálních sítích

Sophia Kameneva je malá dívenka, která se stala internetovou senzací. Její talent je naprosto jedinečný a dokázala okouzlit miliony lidí svým uměním. Věnuje se krasobruslení a na jedné soutěži předvedla přímo dechberoucí představení. Její oblečení, pohyby i výraz ve tváři dojal mnoho lidí až k slzám. Také proto má video s jejím představením již více než 1,7 milionu zhlédnutí.

Moderní pohádka od malé tanečnice

Dívka se stala přes noc senzací, protože má obrovský talent. To ale není všechno. Jako úžasná tanečnice a krasobruslařka se rozhodně nenarodila. Jsou za tím hodiny a hodiny tvrdé práce na lede i mimo něj. Na to by měl pamatovat každý, kdo se dívá na její představení. Za tancem je hodně práce a odhodlání. To je pro takto malé dítě netradiční a velmi obdivuhodné. Dokonce i její kostým malé labutě přispěl k celkovému zážitku celého představení, které si připravila do soutěže.

onlinenytt.com

Představení všem vyrazilo dech

Tato mladá bruslařka všem ukázala, že věk je jen číslo. Sebevědomí a dovednosti, které přinesla na led, nenechali nikoho chladným. Dokonce i přes svůj věk dokázala uchvátit nejen porotu, ale také všechny uživatele na sociálních sítích. Stanuje tváří v tvář starším soupeřům a vyhrála nad nimi. Její cesta na stupně vítězů představovala naprosté odhodlání, odolnost a oddanost tomuto sportu. Něco takového se rozhodně nevidí každý den.

Čtěte také: Žijí jen díky ní. Zdravotní sestřičku potěšilo setkání „předčasně narozených miminek“, která zachránila!

Talent malé dívky je neuvěřitelný

Schopnost takto malého dítěte se soustředit na trénink i výkon, který předvedla, je úžasný. Ukázala, že i malé dítě může být velmi vyspělé a odhodlané dosáhnout svého cíle. Můžeme jen očekávat, že se na ledě a soutěžích bude objevovat více a více. A možná se jednou dostane i mezi nejlepší krasobruslařky na světě. Se svým odhodláním jistě dokáže tato mladá dáma dosáhnout úplně všeho, co si vymyslí. Její umění je naprosto dokonalé a dojme i ty největší drsňáky.

Zdroj: onlinenytt.com