Malé miminko vyhrálo neuvěřitelný boj s rakovinou!

Malá Lilian se narodila s nádorem na mozku, který se nakonec ukázal jako zhoubný. Ihned po narození se stala obrovskou bojovnicí. Narodila se totiž s rakovinou a musela s ní začít bojovat místo toho, aby si její rodiče užívali novorozenecké fáze. Naštěstí pomocí vědy a své síly ji dokázala porazit a v pěti měsících se konečně uzdravila. Takovou zkoušku životem by nemělo zažít žádné dítě. A už vůbec ne ihned poté, co se narodilo.

https://www.newsitamea.gr/

Špatný start do života

Lilian se narodila s nádorem, který se den ode dne zvětšoval. Lékaři si nemysleli, že má velkou šanci na přežití. Musela jít na cílenou chemoterapii, která se samozřejmě běžně nedělá na novorozencích. S chemoterapií začala již v 1 měsíci po narození. Takovou věc nepřejete žádnému miminku. Lilian se s tím poprala jako správná hrdinka.

https://www.newsitamea.gr/

Její rodiče museli být po celou dobu vyděšení k smrti. Pro rodiče a další členy rodiny byla její rakovina jistě mnohem horší než pro ni. Malá Lilian totiž asi ani netušila, co se s ní děje. Pochopitelně jí nebylo dobře po chemoterapii, ale všechno zvládla na jedničku. Nakonec se jí podařilo to, v co lékaři vůbec nedoufali. Porazila rakovinu!

Čtěte také: Muž si adoptoval psa z útulku a zažil velké překvapení!

https://www.newsitamea.gr/

Vítězný zvon

Po pěti měsících s nádorem na mozku si mohla konečně Lilian zazvonit na zvon vítězství. Společně s ní to udělali také její rodiče, kterým se hodně ulevilo. Potom byla připravená jít domů naprosto zdravá, šťastná a s úsměvem na tváři. Začátek života této holčičky rozhodně nebyl jako u jiných miminek. Naštěstí všechno zvládla a její rodiče nemohou být šťastnější.

https://www.newsitamea.gr/

Všichni lékaři a personál nemocnice jsou vděční za to, jak tento příběh skončil. Lilian je šťastná, že již nemusí na chemoterapie. Rodiče nyní šťastně žijí se svou holčičkou doma a doufají, že se rakovina již nikdy nevrátí. Doufejme, že ji nepotkají již žádné vážné nemoci a nyní si již bude užívat zdravého a šťastného života.

Zdroj: newsitamea.gr