Redakce ProSvět.cz
2 ledna, 2019

Malé ženy, kterým příroda do vínku nenadělila zrovna kdovíjakou výšku, mají mnohdy tendence samy sebe podceňovat. Často trpí nízkým sebevědomím a tiše závidí jiným, které mají krásně dlouhé nohy a svou výškou nejednomu muži vyrazí dech. Jenže pozor, milé dámy  - teď je všechno jinak!

Narazila jsem na několik zajímavých důvodů, které jasně hovoří ve prospěch žen malého vzrůstu. Ráda vám prozradím, proč jsou malé ženy ideálními partnerkami a mají tak i proti těm s dlouhýma nohama jasně navrch. Jste zvědaví?

Proč jsou malé ženy ideálními partnerkami?

Pakliže patříte mezi malé ženy a až do dnešního dne jste to považovali spíše za handicap, po přečtení následujících řádků určitě změníte názor. Přesvědčím vás totiž o tom, že ženy, které jsou malé svým vzrůstem, hravě strčí všechny ty dlouhonožky do kapsy.

Důvod první: mladší vzhled

Ženy malého vzrůstu velmi často vypadají mladší, nežli ve skutečnosti jsou. Ne nadarmo se proto říká, že se mladý růst rovná věčnému mládí. A která žena by odmítla příležitost působit mladší, hm?

Důvod druhý: nošení podpatků

Malá žena si může dovolit nosit botky na opravdu vysokém podpatku, aniž by svého partnera ohrozila tím, že bude vyšší nežli on. A jak víme, drtivá většina mužů nese docela nelibě, když je jejich partnerka převyšuje...

Důvod třetí: úspora času

Tohle je sice trochu úsměvný, ale přesto pravdivý důvod: s malými ženami ušetříte čas, budete-li se na akci chystat před společným zrcadlem. Stačí se postavit za partnerku a už nikdy nebudete muset čekat, až se konečně vypraví a uvolní vám zrcadlo.

Důvod čtvrtý: roztomilost

Co si budeme nalhávat, pro většinu mužů jsou ženy malého vzrůstu tak nějak více roztomilé a rozkošné, takže je přitahují a vyvolávají v nich pocit, že potřebují ochránit. A ochranitelské pudy má v sobě každý muž, stačí je jen ve správný okamžik probudit.

Důvod pátý: nákupy v dětském oddělení

Na závěr ještě jeden vtipný důvod a to ten, že malé ženy mohou nakupovat oblečení v dětském oddělení, kde se dají pořídit super kousky za ještě suprovější ceny.

Sdílejte článek