David Hampl
29 června, 2019

Děti si jednoduše potřebují hrát a i když momentálně nemají s kým, dokáží si vymyslet činnost, u níž další lidi nepotřebují. Své o to ví malý chlapec z Ameriky, jehož maminka pustila během krásného letního dne na zahradu, aby si užíval radovánek teplých dní. Po chvilce nepozornosti jej maminka zkontrolovala z okna a byla překvapena, co si její chlapec za tak krátkou dobu vymyslel za zábavu. Zajímá vás, co z okna svého domu matka viděla? V tom případě směle pokračujte ve čtení k následujícím řádkům. Tohle vás dostane!

Míček létal kamsi za plot a následně se vracel zpátky

Chlapeček chvíli jen tak pobíhal po zahradě a sám obě házel tenisový míček, který posléze dobíhal. Nic jiného mu ani nezbývalo, protože všichni jeho kamarádi odjeli na dovolené. Dokonce ani sousedi nebyli doma, takže si chlapec mohl na zahradě chvíli připadat opuštěný. Proto matku, která mezitím pracovala na přípravě jídla, překvapilo, když z okna svého rodinného domu zahlédla, že její chlapec na někoho za plotem mluví a hází mu tam míček, který se mu následně vrací zpátky.

Matka okamžitě vyběhla z domu a pelášila za svým synem, jelikož se obávala, že by na něj za plotem mohlo číhat nějaké nebezpečí. Když se však začala přibližovat, poznala, že všechno je v naprostém pořádku. Na vedlejší zahradě se totiž proháněl pes sousedů, kterého majitelé nechali doma samotného a stejně jako její chlapeček se potřeboval nějak zabavit. Malý pán mu vždycky hodil míček přes plot a pes jej za krátkou dobu přinesl a hodil mu jej nazpět.

Matce událost okamžitě zlepšila náladu

Pohled na syna, jak si hraje se sousedovým psem, vyvolal v matce vzpomínky na mládí, kvůli kterým se po celý zbytek dne radostně usmívala a nemohla dostat roztomilý obraz z hlavy. Jak málo někomu stačí ke štěstí, co říkáte? Pokud i vás tento příběh pobavil, neváhejte se o něj podělit s přáteli!

Sdílejte článek