Malý chlapec zemřel na rakovinu. Jeho poslední slova vás rozpláčou

Charlie Proctor byl obyčejný pětiletý chlapec, když mu v roce 2016 diagnostikovali rakovinu. Celé jeho rodině to převrátilo život vzhůru nohama. Bohužel se jednalo o velmi vzácný typ rakoviny. Jedinou možností na léčbu byla transplantace jater. Operace byla extrémně drahá a bylo možné ji provést pouze ve Spojených státech. Samotnou operaci ani přesun do USA si nemohla rodina dovolit.

Prohraný boj s rakovinou

Rodiče se rozhodli uspořádat sbírku, která by jim finančně pomohla. Měli velké štěstí, protože příběh jejich syna vzal hodně lidí za srdce. Brzy měli na účtu dostatečné množství peněz k tomu, aby se mohla operace uskutečnit. Operace proběhla úspěšně a pravděpodobně koupila malému chlapci nějaký čas navíc s jeho rodinou. Zcela úspěšná bohužel nebyla.

Charlie bojoval se svou nemocí velmi statečně. Pro děti jsou tyto nemoci často lepší než pro jejich rodiče. Právě oni musí žít s tím, že nedokázali zachránit své dítě. Oni si prochází veškerá vyšetření i výsledky a naprosto přesně ví, co se s jejich dítětem děje. Samotné děti si toho často nejsou úplně vědomi, což je v tomto případě dobře. Hlavně u malých dětí je to strašné hlavně pro rodiče.

Čtěte také: Moderátorka a modelka Eva Hecko Perkausová tajně oslavila třicátiny! Luxusní dar od manžela za téměř 4 miliony! (Video)

Poslední slova Charlieho

Léčba u Charlieho bohužel nebyla úspěšná a nedávno vydechl naposledy. Jeho život nebyl dlouhý, ale měl kolem sebe milující rodiče. Jen pár hodin před tím, než zemřel, jeho matka zveřejnila fotku s jeho posledními slovy. Poté usnul a zemřel pokojně během spánku. Oba rodiče měl v tu chvíli po svém boku a zemřel v objetí lidí, kteří ho nejvíce milovali.

„Maminko, je mi to strašně líto.“ To byla poslední slova tohoto statečného chlapce. Jeho rodiče mají zlomené srdce. „Charlie, dal jsi mi šanci být mámou. Byl jsi mojí největší inspirací, stejně jako jsi byl inspirací pro tisíce lidí po celém světě. Ukázal jsi mi, co znamená láska. Teď je čas letět, můj chlapečku, jsem na tebe hrdá. Bojoval jsi statečně. Navždy mi budeš chybět drahoušku,“ napsala jeho matka.

Zdroj: dobrespravy.eu