Máma Ornelly Koktové Monika Bianis má již dost dceřiných lží! Hodlá s ní veřejně zúčtovat!

Monika Binias, známá osobnost ve světě médií a celebrit, se ocitla ve středu kontroverzního skandálu poté, co o ní její vlastní dcera Ornella začala šířit nepravdivé informace. Tato situace se stala zdrojem rozruchu a spekulací veřejnosti, která se snaží odhalit pravdu za tímto dramatickým příběhem. Monika otevřeně hovořila o svém zklamání nad jejím jednáním a vyzvala ji, aby přestala šířit lži.

View this post on Instagram

A post shared by Monika Binias (@monikabinias_)

Ornella a její lži

Ornella, dcera Moniky Binias, nedávno začala šířit nepravdivé informace o své matce. Tvrdí, že její matka se chová neadekvátně a zneužívá své postavení veřejné osobnosti. Ornella také naznačuje, že její matka je plně odpovědná za narušení rodinných vztahů a začala se s ní veřejně hádat.

Čtěte také: Otřesný případ znásilnění v Praze: Žena čekala před školou, když v tu chvíli nasedl útočník do jejího auta!

Monika Binias však tyto tvrzení vehementně popírá a tvrdí, že jsou naprosto nepravdivá. Monika se otevřeně vyjádřila v médiích, že je zklamána chováním Ornelly a snaží se to vyřešit soukromě. Bohužel se zdá, že Ornella se rozhodla pokračovat ve svém útoku na matku a šířit lži.

Vyvrácení lží

Monika Binias se rozhodla veřejně vystoupit a její lži vyvrátit. Ve svém prohlášení Monika zdůraznila, že se snažila být dobrým vzorem pro svou dceru a vždy ji podporovala ve všech jejích snahách. Také poukázala na to, že Ornella se od ní vzdálila a začala se chovat nepřátelsky.

Je mi líto, že Ornella se rozhodla šířit tyto nepravdivé informace. Vždy jsem se snažila být dobrá matka a podporovat ji ve všem, co dělá. Doufám, že se náš vztah brzy uzdraví a že se Ornella vrátí na správnou cestu,“ uvedla Monika Binias.

Monika také zdůraznila, že je ochotná se s Ornellou setkat a najít společné řešení, které by obnovilo jejich vztah. Monika doufá, že se situace brzy uklidní a že se rodina znovu spojí.

Podpora od fanoušků

Monika Binias obdržela velkou podporu od svých fanoušků a přátel. Mnoho z nich vystoupilo na její obranu a vyjádřilo své zklamání nad chováním její dcery. Na sociálních médiích se objevily stovky komentářů, které Moniku podporují a vyjadřují důvěru.

Šíření lží v médiích

Monika Binias se také vyjádřila k roli médií v tomto skandálu. Tvrdí, že některá média šíří nepravdivé informace a že je důležité, aby si ověřovala informace. Monika vyzvala novináře, aby se zaměřili na spravedlivé a objektivní zpravodajství a nedávali prostor lžím a pomluvám.

Je důležité, abychom si ověřovali fakta a nešířili lži. Doufám, že média se zaměří na pravdivé informace a přestanou šířit nepravdivé zprávy,“ uvedla Monika Binias.