David Hampl
3 ledna, 2020

Dlouho se společně se svým partnerem těšila na děťátko, až se to konečně povedlo. Domácí test ukazoval že je těhotná, a tak žena vyrazila k lékaři. Ten její těhotenství potvrdil. Žena byla velmi šťastná a s partnerem se těšili na miminko.

Krásná holčička

Termín porodu se blížil a pár už začínal být pochopitelně nervózní. Také už pro miminko připravil vše, co bylo potřeba. Tedy kompletní výbavičku. Nakonec se ukázalo, že jakékoliv obavy byly zbytečné, porod proběhl zcela bez komplikací a oběma se narodila krásná a zdravá holčička. A tu začali zahrnovat láskou.

Žena se necítila ve své kůži

Téměř hned po porodu žena cítila, že není ve své kůži. Přikládala to tomu, že porodila. Když se ani po několika týdnech problémy nesnižovaly, začala být celkem nervózní. Hlavně kvůli tomu, že zažívala pocity jako v době těhotenství. Nechápala, jak je to možné, když už své dítě porodila, a to se má čila k světu a je mu už několik týdnů. Nakonec se rozhodla, že raději vyrazí na vyšetření.

Lékař byl v šoku

Lékař provedl několik testů a bylo vidět, že je šokován. Pro jistotu si přizval pár kolegů na konzultaci a společně ženě řekli, že je těhotná. Ona nechápala, jak je to možné. Lékaři jí vysvětlili, že se jedná o takzvané dvojité těhotenství, které může přijít u žen, které i v době kdy jsou těhotné ovulují. Ještě šokující zprávou bylo, že žena nečeká jedno dítě, ale hned dvojčata. V tu chvíli nevěděla, co na to říci a jak zareagovat.

I ta se narodila zdravá

Na svět přišla 6 měsíců po prvním dítěti. Během necelého roku se tak pár zajímavě rozrostl hned o tři potomky. Každý z nich je zdraví a dělají rodičům jenom radost. Jejich rodiče už se těší, až jim řeknou, že jsou hříčkou přírody a malým zázrakem. Něco takového je skutečně velmi výjimečné. Na druhou stranu je v lékařských knihách řada případů, kde je dvojité těhotenství popsáno.

Sdílejte článek