Máma proměnila nevyužitý a špinavý pokoj ve stylový koutek krásy pro své dcery, tohle obdivuje každá návštěva

Když máte děti, které mají touhu, jste pro ně ochotní udělat cokoliv. Někdy jsou ovšem některá jejich přání trochu náročná a vy si nevíte rady, jak byste si s tím poradili. Nápady chybí, a proto od toho raději upustíte v domnění, že to děti brzy přejde. Jenže děti po přání stále touží a vám trhá srdce, že jim ho nemůžete splnit. Kolikrát se stačí jen zeptat nebo si nechat poradit či se inspirovat, třeba na internetu. Dnešní příběh se pro vás možná stane silnou inspirací až budete chtít svým dětem udělat radost. Dejte si ovšem pozor na manžela, protože jemu se to možná líbit nebude, ale nakonec stejně svolí. Přesně o tom je dnešní příběh, jedné mámě, která na úkor manžela udělala radost svým dcerám.

Tři děvčata a kosmetika

Co je hlavním předmětem celého příběhu? Přece touha po splnění přání svým dětem. Matka Kirsty vychovávala s manželem své tři krásné malé dcery. Děvčata měla téměř vše, na co pomyslela a žila v pohodové a šťastné rodině. Měla ovšem jedno zvláštní přání, kosmetické studio, ve kterém by si mohla hrát. Milovala totiž líčení a kosmetiku. Maminka o tom moc dobře věděla a chtěla jim tak udělat velkou radost. Jenže jak na to? Dlouho přemýšlela, a nakonec se rozhodla předělat kout pod schody, ve kterém manžel skladoval své nástroje a nářadí.

Manžela se neptala

Manžela se ani moc neptala a rovnou začala s přestavbou, aby mohla svůj nápad, co nejrychleji zrealizovat. Začala přesouvat nářadí z kouta do stodoly, a že jich nebylo málo. Poté se pustila do očisty všech stěn, protože byly opravdu ve špatném stavu. Natřela je bílou barvou a na podlahu umístila nové lino, aby kout vypadal útulně. Lino jim naštěstí zůstalo po nedávné opravě domu. Na zeď pověsila zrcadlo, přibila police a umístila zde několik košů na umístění kosmetiky a vlasových doplňků. Dokonce zde umístila i vysoušeč vlasů.

Čtěte také: Už nikdy na ně nebudete muset chodit do lesa, ani je nebudete muset draze kupovat. Jestliže milujete borůvky, můžete si je vypěstovat. A nepotřebujete k tomu ani zahradu, ani vlastní balkon. Jak na to?

Krásný stylový kout

Místnost dokonale vyzdobila, takže ve finále vypadala jako opravdový kosmetický salón, který by jí mohl závidět leckterý profesionál. Její práce tedy přinesla výsledek ve formě krásného a stylového kosmetického koutu, který budou její dcery moci používat, až trochu vyrostou.