Máma si všimne něčeho, co vyrůstá z dětské tváře: Lékaři se podívají blíž a učiní ohromující nález – neuvěříte co dítě mělo pod kůží

Kůže malých dětí je často problematická a náchylná k imunitním reakcím zejména proto, že se často dostává do styku s různými formami nečistot, zvláště pokud si děti hrají venku. Většině drobných vyrážek tak rodiče věnují pouze málo pozornosti, jelikož se samy od sebe obvykle ztratí. Pokud se však drobná vyrážka rozšiřuje do větších problémů, měli by se mít na pozoru. Tento ohromující případ je toho jen důkazem.

Nevinná skvrnka na dětské tváři

Rodiče Aaron a Emma Washingtonovi nevěnovali zprvu malému červenému flíčku na tváři svého sedmiměsíčního synka zvláštní pozornost, jelikož jej považovali za běžný štípanec nebo vyrážku. Když ale ani po několika dnech nezmizela sama od sebe, rozhodli se odvézt dítě raději k lékaři. Zjištění, které tento lékař učinil, šokovalo veřejnost a stalo se na nějakou dobu velmi diskutovaným tématem předních amerických deníků.

Když se vyrážka nevstřebala

Jelikož malá skvrnka na holčiččině tváři začala pozvolna nabývat na průměru, vyvolalo to v rodičích jisté obavy, a proto se po několika dnech, kdy se vyrážka neztrácela, rozhodli nenechat nic náhodě a odvezli dítko do nejbližší nemocnice. Po vyšetření si doktoři zpočátku mysleli, že se jedná o běžnou infekci, jelikož ale skvrnka přecházela v rostoucí pupínek, provedli na kůži děvčátka sérii testů, při nichž zjistili, že pod pokožkou je něco zapouzdřené.

Čtěte také: Kouříte, či jste právě přestali? Tak to se Vám bude hodit tento recept, díky kterému vyčistíte své plíce od toxických látek!

Podivný objekt pod kůží

Jelikož se objekt pod kůží zdál být poměrně tvrdý, jeden z doktorů se jej pokusil odstranit. Začal pomalu tlačit v okolí opuchlého pupínku, až se mu povedlo v jeho vrcholu dostat objekt zpod kůže. Jaké bylo ovšem překvapení všech přítomných, když se ukázalo, že se jedná o pírko. Holčička zřejmě pírko vdechla, a to se v její těle vzpříčilo a začalo si hledat cestu ven nejjednodušším způsobem. Doktorům se naštěstí povedlo celé pírko dostat z dívčiny tváře postupně odstranit, takže nenadělalo v jejím těle žádnou neplechu. Jelikož se jednalo o cizí objekt, mohla jeho přítomnost vést k ošklivému zánětu nebo jiným zdravotním komplikacím.