Maminka musela volit mezi svým životem a životem dítěte

Osud nám někdy přichystá drsnou zkoušku. Mladá žena byla právě v polovině těhotenství, když musela učinit nemyslitelně těžkou volbu – buď zachrání svůj život, nebo život dítěte. Mladá maminka totiž v 17. týdnu těhotenství onemocněla rakovinou a potřebovala náročnou léčbu, která by ovšem stála její nenarozené dítě život.

https://www.tudasfaja.com/

Syn žil jen dvanáct dní

Mladá žena se nakonec rozhodla vzdát se své léčby a dítě donosit, protože nechtěla zhatit život rozvíjející se pod jejím srdcem. Skutečně se jí nakonec narodil syn, který dostal jméno Kyden. Bohužel žil jen dvanáct dní po narození. I za tu dobu se mu ale dostalo víc lásky, než kolik někteří zažili za celý život. Jeho matka vždy toužila po rodině a své dítě milovala nade vše.

Maminka Brianna se i přes strašlivý osud nikdy nepřestala usmívat a myslet optimisticky. I v době, kdy věděla, že její syn umírá a že ani ona nemá nadějné vyhlídky zůstala silná a snažila se být svému dítěti co největší oporou. V posledních minutách Kydenova života mu Brianna slíbila, že se nikdy nevzdá a bude bojovat, a že udělá cokoliv pro své uzdravení.

https://www.tudasfaja.com/

Maminka zemřela krátce po svých narozeninách

Rakovina ji však nakonec stejně dostihla. 29. prosince, jen pár dní po dovršení devatenácti let, tato mladá a odvážná maminka zemřela. Briannina sestra pro její odhodlání nenacházela slova. Zároveň už ví, jak je důležité vyjadřovat lásku svým nejbližším, dokud je to možné. Brianna krátce před svou smrtí řekla, že využila každou minutu z dvanácti dnů, které mohla s Kydenem strávit. Také byla přesvědčená, že to bylo dvanáct nejkrásnějších dnů jejího života.

https://www.tudasfaja.com/

Chvíli po Kydenově smrti se dokonce zdálo, že se věci obracejí správným směrem. Brianna dostála svému slibu a dělala vše pro to, aby se znovu postavila na nohy. Lékaři jí dokonce povolili celodenní výlet. Její stav se pak ale náhle začal znovu zhoršovat a nepomohla ani nákladná léčba a transplantace kostní dřeně.