David Hampl
7 ledna, 2021

Ženské tělo je skutečně neuvěřitelné. Dává vzniknout novému životu – za necelý rok je schopné zformovat kompletně celého člověka. Své o tom ví také Eliza Curby – mladá žena, jež přivedla na svět zdravou holčičku. Tím to ale rozhodně nekončí, ba naopak. O 6 týdnů po porodu začala pociťovat silné nevolnosti. Zjištění, které se jí dostalo poté, přineslo šok nejen jí, ale i samotným doktorům.

Šestý smysl, který nelže

Když záhy po zdárném konci svého prvního šestinedělí začala mladá žena pociťovat silné nevolnosti, začala si je automaticky spojovat s dalším těhotenstvím. Její okolí se ji snažilo vyvést z domnělého omylu tím, že se jedná o přirozený mechanismus zapříčiněný únavou organismu, jež vznikla jako následek narušeného spánkového režimu. Eliza si však i nadále trvala na svém. Zpočátku jí nevěřila ani její vlastní matka. Za pravdu jí dal až lékař během gynekologické kontroly, během které se její těhotenství potvrdilo.

Její partner Ben se nedávno nabyté role otce nemohl nabažit a každou chvíli strávenou se svou prvorozenou dcerou si náležitě užíval. I z toho důvodu mu zpráva, že se již brzy dočká dalšího přírůstku do své čerstvě rozrostlé rodiny, udělala radost. Také on se však zpočátku zdráhal něčemu takovému uvěřit.

Jedno? Ale kdepak!

Ani zde však podivuhodnost nekončí. Došlo k potvrzení také dalšího z mnoha pocitů mladé ženy, že její druhé těhotenství bude od toho prvního výrazně odlišné. Na ultrazvuku provedeném zanedlouho poté se totiž ukázalo, že Eliza v sobě nenosí pouze jeden, ale rovnou dva nové životy. Z této informace byli v šoku nejen stále novopečení rodiče, ale také lékaři s dlouholetou praxí, během níž již zažili celou řadu neobvyklých případů.

Sdílejte článek