David Hampl
27 listopadu, 2019

Děti byly, jsou a budou roztomilé. Jsou v hlavní roli mnoha videí a toto je jedno z těch, nad kterým se stoprocentně pobavíte. To proto, že dokonale ukazuje kombinaci jejich nevinnosti, ale i emocí, když jsou rozčilení. Ne nadarmo se právě toto video stalo hitem internetu. Až ho uvidíte, budete ho stoprocentně sdílet také.

Začalo to nevinně

Vše začalo poměrně nevinně, a to ve chvíli, kdy maminka zapomněla udělat něco, co dělala každý den. Spěchala, něco akutního řešila, a tak svému synkovi zapomněla dát pusu. Možná se vám to zdá jako drobnost, nad kterou se nikdo nepozastaví. Ano ona si neuvědomila, co udělala. Nyní už ale velmi dobře ví, že by zapomínat neměla.

Zjednal si pořádek

Jak na to reagoval její synek? Celkem jasně. Bylo na něm vidět, že své mamince nechce jenom říci, že mu zapomněla dát pusu, ale že jí chce doslova vyčinit a zjednat si pořádek. Nebylo to chování, že by k ní přišel a dal jí pusu. On jí začal jasně dávat najevo, že to, co si dovolila je nepřípustné. Že je to právě ona, kdo mu dává každý den pusu na rozloučenou tak proč právě dnes k ničemu takovému nedošlo?

Vzala mobil a natočila si ho

Matka si hned uvědomila, že na pusu zapomněla. Chtěla to nahradit, ale když viděla reakci svého synka, přišla jí natolik vtipná, že vzala do ruky svůj mobilní telefon a začala si ho natáčet. Pusu mu samozřejmě dát chtěla, ale také chtěla mít zaznamenanou tuto vzpomínku. Za pár let se o ní bude v jejich rodině jistě s úsměvem mluvit.

Video si nenechala pro sebe

Video jí přišlo natolik vtipné, že ho neukázala jenom svým známým, ale rozhodla se k tomu, že ho pustí do světa. Že ho ukáže i dalším lidem. Její syn, který si sjednává pořádek a upozorňuje svou maminku na to, že něco podstatného zapomněla zaručeně pobaví i vás. Ostatně, podívejte se sami. Kdo má děti, ten jistě podobných situací zažil sám více než dost.

VOLUME UP!! • After Alexander’s soccer practice i was in such a hurry to get back to work and my baby Alex was very upset he didn’t get the proper goodbye. He had a lot to say and my husband got it all on video lol ? #brokemyheart #imadeituptohimthough #babyismad #icantstopwatching #lovemylittleman

Publiée par Diana Simos sur Jeudi 3 octobre 2019
Sdílejte článek