Manžel na kus dřeva aplikoval opalovací krém: Nechápala jsem ho, dokud mi neukázal ten úžasný výsledek!

Internet je plný zajímavých nápadů a inspirací pro domácí kutily. Ukazuje se tak, že ne vždy musíme chodit do obchodu pro nové věci, ale mnoho věcí jsme si schopni udělat i sami doma. Mnohdy k tomu nepotřebujeme ani žádné extra náročné nástroje, ale bohatě nám postačí obyčejný materiál, který by nás ani ve snu nenapadl. Dnes pro vás máme speciální nápad, který vás může mile překvapit. Tušíte, co by mohlo vzniknout spojením obyčejného opalovacího krému a kusu dřeva? Ne? Pak se podívejte a divte se stejně jako my.

Podpořte svou kreativitu

Za chvíli tu máme léto a někteří, zejména děti, budou mít velké množství času. Lidé si navíc budou brát dovolenou a budou ji třeba trávit na chatě nebo zahradě. Takový čas nutí lidi vymýšlet nápady a zlepšováky. Taková malá tvůrčí činnost se hodí pro všechny, neboť rozvíjí naši kreativitu. Následující výtvor může být skvělým narozeninovým překvapením pro vaše děti, ale také se z toho může stát báječná dekorace do domácnosti.

Materiál na přípravu

K přípravě tohoto super tvůrčího nápadu budete potřebovat: voskový papír, opalovací krém, kartáč, tiskárna, lepicí pásku, papír velikosti A4, dřevěný kotouč nebo kus dřeva a pravítko. Není to nic náročného a přípravu zvládne opravdu každý. Je dost možné, že vás tento nápad bude inspirovat i k dalším podobným kouskům. Neváhejte je vyzkoušet, a pokud budou stát zato, rozhodně se s nimi podělte, ať je svět veselejší.

Čtěte také: Milujete Nivu? Pak vyzkoušejte tento recept na pečivo z Nivy! Učaruje Vám při prvním ochutnání!

Hotovo během pár minut

Lepicí páskou připevněte na papír A4 malý kus voskového papíru. Tento papír vložte do tiskárny a vytiskněte na něj svůj oblíbený obrázek. Na povrch dřeva naneste kartáčem nebo štětcem opalovací krém, a poté na dřevo přiložte vytisknutý obrázek. Přejeďte pravítkem a po 5 minutách opatrně odstraňte papír. Výsledek bude ohromující a jistě se všem bude líbit. Vyzkoušejte to ještě dnes.