Manžel propašoval do nemocnice kufr pro svou umírající ženu. Když ho otevřela, zůstala v slzách, splnilo se jí tím poslední přání

Nikdo z nás určitě nechce myslet na smrt. Pokud byste však znali datum svého odchodu ze světa, měli byste mít poslední přání. Chtěli byste jít na nějaké zvláštní místo? Nebo by vám stačilo vidět vaši milovanou polovičku, děti, sourozence nebo nějakou jinou blízkou osobu? A co třeba domácího mazlíčka? Pro mnoho lidí jsou city, které chovají ke zvířatům stejně, jako city chované k blízké osobě. Umírající ženě se v nemocnici splnilo poslední přání. Její muž jí totiž propašoval do nemocnice jejich pejska.

Mazlíčkům vstup zakázán

Mnoho nemocnic ovšem neumožňují návštěvy zvířat, i přesto, že jejich majitel je na smrtelné posteli. Je to smutné, nicméně by měl existovat způsob, aby se zvířata mohla setkat se svým majitelem, aniž by rušily další pacienty. V nemocnici, kde umírala jedna žena, byli psi zakázáni. Žena ovšem žádala vedení, aby mohla vidět naposled svého psa jménem Bella. Nemocnice to nepovolila, a tak její manžel vzal věci do vlastních rukou.

Poslední tajné rozloučení

Žena byla v nemocnici na operaci, která ani po několika dnech nepřinášela pozitivní výsledky. Sotva mluvila, nebyla schopna jíst ani pít a pouze se spoléhala na tablety proti bolesti. Jakmile se jí povedlo trochu mluvit, přesvědčila manžela, aby tajně přinesl jejich psa do jejího soukromého pokoje, aby se se s ním mohla rozloučit.

Čtěte také: Osamělý táta se najednou přestal objevovat v práci. Když kolegové objevili pravdu, udělali něco úžasného!

Šťastná a klidná smrt

Pes Bella, se perfektně vlezl do normálního kufru. Muž ho tam tedy sbalil a odjel s kufrem do nemocnice. Bella nepískala ani neštěkala. Sestrám muž řekl, že ženě přinesl pouze věci, ve kterých se bude cítit pohodlně. Po vstupu do pokoje, žena spala a muž vybalil kufr. Bella okamžitě skočila do postele a lehla si ženě na hruď. Kupodivu se dokonale vyhnula všem drátům. Pes sledoval ženu 20 minut, dokud se neprobudila. Okamžitě ji začal olizovat. Žena Bellu držela téměř hodinu a usmívala se po celou dobu. Jedna ze sester vtrhla do místnosti, a když viděla, co se děje, slíbila, že nic neřekne. Potom muž psa opět vložil do kufru. O několik dní později, žena zemřela šťastná a klidná. Její poslední přání se tak splnilo.