Manžel zemřel ve vojenské službě, ale manželce nechal nádherný vzkaz

Vojáci ve službě nasazují vlastní životy, aby ochránili nás ostatní. Bohužel někteří se domů za svou rodinou a přáteli již nevrátí. Jeden voják padl ve službě v Afghánistánu. Když jeho žena dostala zpět všechny jeho věci, našla v počítači dvě složky. V jedné byl vzkaz pro ni a ve druhém vzkaz pro jejich malou dcerku. Oba jsou velmi dojemné a je vidět, že muž ve službě myslel pouze na svou milovanou rodinu.

fi.newsner.com

Srdcervoucí vzkaz pro manželku

„Drahá Emmo, pokud čteč tento dopis, znamená to, že jsem se nevrátil domů a nemohl ti připomenout, jak moc tě miluju. Vždy jsem tě miloval, a když ti to alespoň trochu udělá radost, nikdy tě neopustím. Navždy tady budu pro tebe. Vím, že je ti teď velmi smutno, ale jsi silná a určitě to zvládneš,“ začal dojemný vzkaz Todda Weavera pro jeho manželku.

Todd pokračoval dál a připomínal své ženě, že ji miluje a musí být silná pro jejich dcerku. „Nemohl jsem si přát hezčí, moudřejší a starostlivější manželku. Život s tebou byl nádherný. Měl jsem život, o kterém si většina lidí může nechat jen zdát. Vzal jsem si za manželku dokonalou řenu, která mi porodila dítě.“ Tato slova byla jistě to, co Emmě nejvíce pomohlo po smrti jejího manžela.

Čtěte také: Vzpomínáte, kdy naposled opravdu sněžilo a jaké to bylo?

fi.newsner.com

Vzkaz pro dceru plný lásky

Ve druhém souboru v počítači byl vzkaz pro malou Kiley. Ta si otce nebude pamatovat, protože do Afghánistánu odjel, když jí bylo pouhých 9 měsíců. V dopise uvedl, že odjet od ní a její matky bylo to nejtěžší rozhodnutí, které musel v životě udělat. „Kiley, jsi můj dar od Boha! Nejkrásnější den v mém životě byl ten, kdy ses narodila.“

A ve vzkazu nezapomněl ani na svou manželku, která je nyní jedinou oporou této malé dívenky. „Máš štěstí, protože máš tu nejlepší mámu pod sluncem. Pamatuj, vždy ji poslouchej. Těš se ze života, děkuj Bohu za každý den a pamatuj, že tatínek tě bude navždy milovat.“ Tento dopis bude jednou z mála vzpomínek, kterou bude mít dívka na svého otce. Dokonce i po smrti jí ale stihl říct, jak moc ji miluje a kolik pro něj znamenala.

fi.newsner.com

Zdroj: fi.newsner.com