Manžele dělí velký výškový rozdíl, ale mají velmi šťastný život

Každé manželství je velmi odlišné, protože žádný pár není stejný. Manželé mohou žít v naprosté harmonii, i když se od sebe liší věkem, výškou nebo osobností. Jakmile se ale objeví pár, ve kterém má muž trpasličí syndrom a jeho přítelkyně je běžné velikosti, lidé se o jejich vztah začnou zajímat mnohem více, protože je to fascinuje. Jejich vzhled ale není to nejzajímavější.

https://lurer.ru/

Pár se do sebe ihned zamiloval

James a Chloe se seznámili v hospodě. Ani jednoho z nich by pravděpodobně nenapadlo, že budou jednoho dne spolu a našli svou spřízněnou duši. Velmi rychle se do sebe zamilovali a v roce 2016 se vzali. Svatební fotografie hodně lidí pobavily, protože na nich ženich stojí na schůdcích, aby byl stejné výšky jako jeho novomanželka.

https://lurer.ru/

James byl diagnostikovaný s trpasličím syndromem již před narozením, ale ani tato vrozená vada nepřekazila velkou lásku a štěstí. James je vysoký pouhý 110 centimetrů, zatímco Chloe má běžných 167 centimetrů. Dívku vždy přitahovali vysocí muži, ale to se rychle změnilo s příchodem Jamese do jejího života.

Čtěte také: Nákupní centrum se pro matku s dcerou stalo rizikovým místem

https://lurer.ru/

Vztah není vždy jednoduchý

Pár prozradil pár detailů a výzev ze svého života. Jednoho dne si vyšel James s Chloe na rande do restaurace. Servírka si ale myslela, že se jedná o matku s dítětem. Jakmile si sedli ke stolu, číšnice přinesla Jamesovi omalovánky. Tento přístup k netradičnímu páru je poměrně běžný. Výškový rozdíl nedokáže každý člověk pochopit a soudí je podle vlastních předsudků.

https://lurer.ru/

Pár má společně krásnou holčičku

V roce 2019 se tomuto jedinečnému páru narodila dcera Olivia. Pro Jamese a Chloe se jednalo o nejdůležitější událost v jejich životě. Nyní jsou z nich velmi šťastní manželé a rodiče. Nezáleží na tom, co si o jejich vztahu myslí veřejnost nebo lidé na sociálních sítích. Manželé jsou spolu velmi šťastní a nemůžou se dočkat, jak bude růst jejich malá holčička.

Zdroj: lurer.ru