Michaela Dvořáková
23 ledna, 2023
, ,

Studentská láska je krásná věc. Páry se často brzy po škole vezmou a mají děti. Jeden pár měl společně dva syny, ze kterých jsou dnes již dospělí muži s vlastními rodinami. Když byli chlapci malí, manželka si všimla, že se jí muž otáčí za jinými ženami. Brzy si uvědomila, že mu nebude stačit jediná žena. A její podezření se také brzy potvrdilo.

Ne každé manželství vydrží až do konce života

Manželé zůstali spolu po celé dětství jejich synů. Udrželi rodinu po velmi dlouhou dobu. Poté, co synové vystudovali vysokou školu, manželé se zcela odcizili. Žena ale dál trpěla dobrodružství svého muže, aby netraumatizovala své děti. Po odchodu dětí z domu se ale rozhodli, že se rozvedou a každý z nich si půjde vlastní cestou. Jejímu muži to jistě vyhovovalo mnohem více než manželství.

https://unsplash.com/

Po 12 letech se muž nejednou objevil na prahu jejího domu

Žena si na svého bývalého manžela poté jednou za čas vzpomněla, protože společně prožili mnoho let. Jinak ale žila ve své samotě, jezdila na výlety a užívala si čas se svými dospělými syny. Bývalý manžel si na ni nikdy nevzpomněl. Nikdy nezavolal ani nenapsal. Jednou za čas se viděl se svými syny, ale pravidelný kontakt s nimi také neudržoval.

Uplynulo celých 12 let a najednou se ozvalo zaklepání na dveře. Žena otevřela a viděla na svém prahu bývalého manžela. To jí dokonale vyrazilo dech. Neviděla ho po mnoho let a za tu dobu hodně zestárnul. Bylo na něm vidět, že se mu nedaří dobře. Chvíli jen stáli a dívali se na sebe. Nakonec ho pustila do domu a čekala, co po ní muž po tak dlouhé době chce.

https://unsplash.com/

Žádost o pomoc ženu naprosto zaskočila

Rozhovor pro ni rozhodně nebyl příjemný. U šálku čaje vyprávěl o svém životě. Onemocněl a neměl kam jít. Proto přišel za svou bývalou manželkou, aby mu po mnoha letech pomohla. V tu chvíli netušila, co říct. Po 12 let o něm neslyšela ani slovo a najednou by ho měla přijmout zpět a pečovat o něj. Na druhou stranu nechtěla zradit nemocného člověka. Nyní žena přemýšlí o kladech a záporech rozhodnutí, které udělá. Co byste udělali vy?

Zdroj: pukuotukas.com/

Sdílejte článek