Domů TIPY A TRIKY Máte doma malé děti? Pak byste neměli věřit všemu, co říkají v...

Máte doma malé děti? Pak byste neměli věřit všemu, co říkají v TV. Sirupy proti kašli totiž rozhodně nejsou to nejlepší řešení!

„Jednu hodinu jsem strávila v místnosti se zapnutou televizí. Za tu hodinu jsem 8x viděla reklamu na léky, které byste podle tvrzení vysílání měli okamžitě začít užívat již při prvních náznacích kašle. Moje nervy mi už víc nedovolují poslouchat tento nesmysl celostátního měřítka!“ říká doktorka Komárovská.

A je to pravda, s příchodem zimního období se v našich domech ozývá stále stejná reklama na sirupy proti kašli, které nám z roku na rok takto šikovně a rychle prodávají lékárníci a zdatní marketéři.

Komárovská je přesvědčena, že většina takových léků pouze poškozuje stav organismu a že by dokonce měly být zakázány! Protože to považujeme za velkou ignoranci nepodělit se s Vámi o cenný názor Jevgenije Olegoviča, zejména v toto období zimních epidemií. Samoléčba podle rad televizoru rozhodně není nejlepším řešením!

Nejlepší léčba kašle

Určitě jste si všimli, že většina léků, které jsou propagovány v TV, jsou prostředky na odkašlávání a mukolytika. Tyto preparáty zvyšují množství vláhy hlenu, čím ho dělají tekutějším, což údajně usnadňuje jeho následné vykašlávání. Suchý kašel? Tak to okamžitě utíkejte do lékárny a kupte si nějaké to úžasné reklamované mukolytikum …

Ve většině případů pokud máte kašel, rýmu, nebo horečku, jde o onemocnění horních cest dýchacích. Jak Vám pak pomůže zvyšovat vláhu v plicích, když máte rinitidu, laryngitidu, nebo třeba faryngitidu?

Kam dál?

Muži prozradili, co je na ženách nejvíce odpuzuje… Zde je jejich 8 tipů!

10 potravin bohatých na kolagen, které pomáhají zpomalit stárnutí pokožky!

Jak přirozenou cestou snížit stres, úzkost a depresi? Poradíme Vám!

Upozornění: Chemikálie v opalovacím krému způsobují rakovinu kůže!

Snižte riziko vzniku rakoviny prsu až o 19 % pomocí tohoto oblíbeného nápoje!

Další články