David Hampl
27 května, 2019

Když si koupíte nové boty, tak je ve většině případů dostanete v krabici. A v tu chvíli se může objevit otázka, co s ní? Většina lidí ji ihned vyhodí. Další ji zase využijí na uložení jiných věcí. Potom je tu také skupina lidí, kteří si ji schovají jenom proto, že by se v budoucnu mohla hodit. Ať už se řadíte do jakékoliv kategorie, podívejte se na výčet těchto zajímavých tipů a nápadů na to, jak se dá něco tak obyčejného jako je krabice od bot využít.

Unikátní police

Že musí být police nutně jenom ze dřeva? Rozhodně ne. Krabice od bot jsou vyrobeny z poměrně pevného papíru a tak je možné využít právě je. Můžete je obarvit různými pestrými barvami a potom je pověsíte na vaši zeď. Co do nich dáte, je na vás. Vše ale vypadá velmi povedeně.

Stylový kufřík

Podívejme se na další velmi zajímavý tip, kterým je možnost vyrobit si unikátní a také velmi zajímavý kufřík. Základem je natření klasické krabice a poté vytvoření dřevěného ošoupaného efektu. K tomu vám postačí jenom kombinace černé a bílé barvy. Pokud chcete vše dotáhnout do dokonalosti, nezapomeňte také na látku pro vystlání krabice, stejně jako na kus řemínku, který bude sloužit jako rukojeť.

Komoda s šuplíky

Že může být komoda s šuplíky nutně jenom klasická dřevěná, nebo z podobných materiálů? Určitě tomu tak není. Jak můžete vidět, i tady vám přijdou vhod právě vaše krabice od bot. Postup výroby není složitý, jelikož je opět stačí designově vylepšit barvou, nebo třeba balicím papírem. Potom už stačí začít vyrábět základní konstrukci, do které padnou jednotlivé šuplíky. Skvělá kombinace, která zaujme na první pohled.

Box na ručníky

I k tomu může krabice od bot posloužit. Variabilitě se meze nekladou a tak hraje roli především velikost krabice a to, jak ji vylepšíte. My doporučujeme její potažení látkou, díky kterému máte jistotu v tom, že bude skvěle vypadat. Podívejte se.

Organizér na stůl

proč ho kupovat, když si ho můžete vyrobit. Rázem získáte dostatek prostoru pro tužky, kancelářské potřeby a mnoho dalšího. Domácí výroba je spojena především s kladem v tom směru, že můžete jednotlivé přihrádky udělat tak velké, jak je potřeba.

Nabíjecí box

Máte mnoho nabíječek a chcete v nich mít pořádek? Poslouží vám k tomu krabice na boty. Do ní dáte prodlužovačku a vytvoříte otvory pro každý kapel. Všechny adaptéry budou dokonale skryty a vy budete mít k dispozici vždy ten kabel, který budete potřebovat. A design daného nabíjecího boxu? Opět je plně ve vašich rukách.

Sdílejte článek