David Hampl
18 března, 2019

Nikdo nemá zcela dokonalou kůži, která by měla jednotnou barvu a na které by se neobjevila piha, nebo znaménko. Když ser podíváte do zrcadla, jistě také najdete několik pih na různých částech těla. Pokud se vám znaménko nezdá, je dobré navštívit lékaře, který zjistí, zda nepřináší nějaké riziko. Kladem je, že u většiny lidí se jedná o něco běžného. I když ani ti nemusí být tak úplně pravda, jelikož znaménka na kůži mohou mít určitou symboliku.

Prohlédněte si místo vašeho znaménka. My vám řekneme, co znamená

Jsou různá místa, kde se mohou znaménka a pihy vyskytovat. Není tak úplně pravda, že se jedná jenom o náhodu, nebo hříčku přírody. Jejich umístění totiž může mít i zcela jiné důvody. Podívejme se společně na to, s čím mohou souviset. Můžeme mluvit třeba o zdraví, ale i úspěchu, nebo jiných faktech. Stačí jenom vědět, co souvisí s čím.

Na horním rtu

Nachází se vaše znaménko nebo vaše piha v oblasti horního rtu? V takovém případe jste osobou, která je velmi populární. Máte mnoho přátel, se kterými rádi trávíte čas – a oni ho následně tráví s vámi. Dokážete se velmi dobře a kdykoliv, ale i s kýmkoliv bavit. Jsou však oblasti, ve kterých jste naopak osoby, které jsou chamtiví. Jedná se o oblast jídla a také oblast oblečení. Pokud byste se měli s někým rozdělit, je to pro vás problémem. Jinak jste ale velmi žádaným přítelem.

Na chodidlech

Není na první pohled vidět, ale když se podíváte do zrcadla a znaménko zde vidíte, tak to jasně znamená, že jste osobou, která ráda cestuje. Tedy osobou, která nerada sedí doma a naopak ráda poznává nové možnosti. A to jak s ohledem na zajímavá místa, tak i zajímavou kulturu, nebo třeba zajímavou gastronomii. To ale není jediné plus, jediný unikát, který rozhodně musíme zmínit. Opomíjet nelze také to, že v pracovním životě jste rozený vůdce. To znamená buď vyšší postavení v práci, nebo skvělá pozice v soukromém podnikání.

Na dlani

Velmi dobré místo, které je celkově spojeno s vaším finančním zabezpečením. Konkrétně tedy ukazuje na to, že u vás dlouhodobě nehrozí žádné velké finanční problémy. Spíše naopak. Říci totiž musíme, že jak v práci, tak v podnikání se vám daří. To se podepisuje jak na dobré pracovní pozici, tak samozřejmě také na to, že ta je náležitě finančně ohodnocena.

Na líci

Objevuje se znaménko v oblasti vašich lící? Pokud ano, je to také poměrně dobrá zpráva, která se týká finančního zabezpečení. Stejně tak to ukazuje i na to, že jste poměrně silnou osobností, která se nebojí důležitých rozhodnutí. Jak v práci, tak i v životě. Zde však může být stálé prosazování jenom vašich názorů lehce na škodu.

V oblasti kolem oka

Jste osobou, která velmi dobře vychází z ostatními lidmi jak ve svém osobním, tak i ve svém pracovním životě. Je to dáno především tím, že se dokážete velmi dobře přizpůsobit. A to aktuálnímu člověku, stejně jako aktuální situaci. Někdy se dokážete adaptovat na roli podřízené osoby, jindy zase dokážete velet, pokud to vyžadují okolnosti

Mezi obočím

Tato poloha jasně značí člověka, který upřednostňuje spíše kariéru před osobním životem. Na jednu stranu je to plus, jelikož se cítíte silní a důležití. Přehnaná cílevědomost ale může způsobovat, že nebudete v okolí tak oblíbení. Navíc jsou vaše pracovní úspěchy důvodem toho, proč už se vám tolik nedaří v oblasti osobního života.

V oblasti spánku

Jste osobou, která je charakteristická tím, že ráda zkouší nové věci. Co to reálně znamená? Že jste osobou, která ráda cestuje, která nechce zůstat v práci na jedné pozici, stejně jako jste osobou, která se nechce nudit. Kdo má rád zábavu a aktivní trávení volného času, ten se s vámi nudit nebude. To ostatně potvrzuje i velké množství koníčků. Negativem je, že ne všechny dokážete adekvátně stíhat.

Sdílejte článek