Máte pár kg navíc, které Vás trápí pokaždé, když se oblíkáte? Tak se podívejte na těchto 9 úžasných tipů, jak dosáhnout krásnější siluety výběrem vhodného oblečení!

Pravda je taková, že někdy zkrátka potřebujeme skrýt několik nadbytečných kilogramů a to jinak než dietami a cvičením, neboť na to před slavnostní večeří už není dostatek času. Správně vybrané oblečení však dokáže zázraky, neboť když dobře kombinujeme, můžeme vypadat daleko štíhlejší, než ve skutečnosti jsme.

Připravili jsme proto pro Vás několik triků, které Vám dopomůžou k perfektnímu vzhledu!

Více vrstev

[hana-code-insert name=’google‘ /]Doporučujeme zvolit více vrstev oblečení s delším sáčkem, či bundičkou. Díky tomu zvýrazníte linii těla a zároveň budete vypadat štíhlejší a vyšší. Věnujte také pozornost pozici Vašich knoflíků. Vždy by měly tvořit svislou čáru, díky čemuž Vás opticky zúží.

Vyberte si správnou podprsenku

Pamatujte si, jakmile nebudou Vaše prsa dostatečně a správně podpořeny vhodnou podprsenkou, stanou se automaticky doplňkem k Vašemu břichu, čímž přitáhnou více pozornosti. Podprsenka správné velikosti však zvedne Vaše prsa, a vytvoří tak prostor mezi nimi a bříškem. Vy tak budete vypadat daleko štíhlejší. Jen posuďte sami!

Přidejte jasný akcent k monochromatickému vzhledu

Vytvořte si klidně vzhled v jedné barvě, ale nezapomeňte ho „rozbít“ nějakým jasným odlišným detailem: bundou, sukní, či kabelkou. Je to skvělý způsob, jak odklonit pozornost od problémových oblastí.

Vyberte si šaty se siluetou

[hana-code-insert name=’google‘ /]Trapézový tvar bez slim-fit částí jako v 60. letech, nebo rovné šaty z 20. let, jsou právě to, co potřebujete k vytvoření dokonalého vzhledu.

Správné umístění knoflíčků

Ujistěte se, že jsou knoflíčky umístěny na nejvýznamnější části břicha. Pokud je knoflíčková část nad bříškem, pak se i ten nejmenší přebytek na bříšku stane viditelnějším a veškerá pozornost bude věnována právě jemu.

Vyhněte se světlým barvám

Světlé barvy zdůrazňují křivky a linie. Snažíte-li se tedy něco skrýt, jsou lepší volbou silnější materiály, které udrží Vaši postavu a dodají jí tvar jako např. korzet. Ještě lepší je vyhnout se hromadění látky, která s sebou nese dojem většího objemu.

Nezasunujte si triko do kalhot

Tím, že si vložíte triko do kalhot, nakreslíte kolem břicha čistou čáru, která nevyhnutelně upoutává pozornost. Noste proto raději volná trika než-li upnutá. Délka by měla být trochu pod spodní částí Vašeho bříška.

Vyberte si správnou kabelku

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Dokonce i velikost kabelky může ovlivnit Váš celkový vzhled. Zaručujeme Vám, že v případě, že zvolíte větší kabelku, budete vypadat štíhleji. Dámy malé postavy by se měly rozhodnout pro kabelky střední velikosti.

Zvolte matné šaty

Lesklá tkanina vždy přitahuje pozornost a zdůrazňuje každý záhyb Vašeho těla, takže je lepší zvolit matné oblečení.