Máte před sebou celkem 6 dveří. Vybrat si a vstoupit můžete jenom do jedněch. Vyberte si jedni konkrétní a nebudete se stačit divit, co vše o vás daná volba prozradí -
Menu

Máte před sebou celkem 6 dveří. Vybrat si a vstoupit můžete jenom do jedněch. Vyberte si jedni konkrétní a nebudete se stačit divit, co vše o vás daná volba prozradí

Ty nejzajímavější osobnostní testy jsou velmi jednoduché. To proto, že se nejedná ani o komplikovaný systém otázek, ani se nejedná o volby, u kterých musíte dlouho přemýšlet. Jde spíše o testy, kde je vhodné využít vaše podvědomí a také vaše pocity. Příkladem je tento test s dveřmi. Na obrázku jich vidíte celkem 6. A co musíte udělat? Vyberte si jedny, do kterých byste rádi vstoupili. Takové, u kterých vás zaujalo, co se za nimi nachází.

Budete překvapeni, co o vás tato volba řekne

Máte vybráno? Potom můžete přejít na vyhodnocení tohoto osobního testu. Dost možná si myslíte, že je to hloupost, ale jak se později přesvědčíte, tento test o vás řekne opravdu mnoho informací. A o to unikátnější je to, že se jedná o informace pravdivé!

Volba číslo 1

Patříte do skupiny lidí, kteří potřebují velký prostor. Chcete svobodu, kterou také aktivně vyhledáváte. Když si vyberete určitou cestu, tak musí být otevřená a musí vám nabídnout celou řadu různých možností a směrů. A z nich si následně volíte ty, které vás zaujmou nejvíce. Jste osobou, pro kterou je nejhorší to, že můžete být jakkoliv omezováni, či vám někdo bude diktovat, co máte a nemáte. Jakákoliv taková konfrontace vás dokáže velmi naštvat. Toto zaměření vaší osobnosti může být i na škodu, jelikož se tolik snažíte hledat něco nového, že si zapomínáte vychutnávat současnost.

Volba číslo 2

Co o vás říká? Že jste osobou, který je rád spíše sám. Dáváte přednost soukromí, když někam jedete, tak raději sami a místo velké společnosti volíte klid svého domova. To proto, že jste rádi se svými myšlenkami, které se třídíte a často i vymýšlíte zajímavé věci. Toto může výrazně pozitivně ovlivňovat vaše smysli, díky čemuž jste považováni za jedince, který je bystrý a který je také inteligentní. Negativem může být to, že jste u druhých vnímán spíše jako osoba, která je samotářská. Na druhou stranu když se s někým sblížíte, dokážete ho do svého světa pustit.

Volba číslo 3

Jste osobou, která má ráda přítomnost a která si chce užívat každou vteřinu na světě. A to nyní, v současnosti. Znamená to, že váš život je velmi rozmanitý. A to s ohledem na to, co děláte, co vás baví, co zkoušíte, nebo s kým se potkáváte. Chcete dosáhnout určitého cíle, ale více než přímočarou cestu volíte různé směry, které vás zajímavým způsobem obohatí. Máte rádi komunikaci a jste to právě vy, kdo se rád dává s přáteli, ale i s cizími lidmi do řeči. V konverzaci vám pomáhá přirozený šarm a také smysl pro humor, který pomůže k celkovému uvolnění jak vás, tak i ostatních osob.

Volba číslo 4

Ve svém životě se rozhodně nespokojíte s nudou, nebo s něčím, co je přesně nalajnováno. Ve svém životě chcete hledat cesty, které budou zajímavé a také vzrušující. A to byl důvod, proč volba padla právě na tyto konkrétní dveře. Jasně to ukazuje na fakt, že vás přitahuje možnost vyzkoušet něco nového, neznámého. Toto však může svádět k situacím, kdy se do všeho vrháte až moc po hlavě, a právě dané vaše kroky mohou být celkem nebezpečné. Jste příliš spontánní a mnohdy nemusíte domýšlet následky vašeho jednání. Ve většině případů ale k ničemu špatnému nedojde a vy tak ze svého stylu života vytěžíte mnoho kladů.

Volba číslo 5

Jste typickou osobou, která když má říci něco důležitého, napadne ji téma světového míru. A to proto, že ho skutečně chce dosáhnout. Jste člověkem, který má rád celkovou harmonii, spokojenost a také klid. Když se chcete vydat na nějakou cestu, měla by být hlavně příjemná a zajímavá. Nikoliv náročná, s nejistým výsledkem. Snažíte se vyhýbat se jakýmkoliv problémům, čemuž podřizujete i jednání a chování ve vašem životě. Spíše se podřídíte danému, než abyste šli vlastní cestou a následně museli řešit určitý konflikt. Ve svém okolí jste znám u proto, že umíte pomáhat.

Volba číslo 6

Jste osobou, která velmi miluje samotu. A s tím také souvisejíc klid a ticho. Nevadí vám, když jste delší čas sami, jenom tak v klidu a v tichu. Dokonce něco podobného vyhledáváte. Pobyt na osamělém místě je vám bližší, než jakýkoliv ruch velkého města. Podle toho se také rozhodujete ve všem, co se týká vašeho života. Navíc v životě hledáte určitý smysl. A to ve všem, co uděláte, nebo co se vás dotkne. Nevěříte na to, že to může být jenom tak bez příčiny. Velké společnosti nevyhledáváte, ale s velmi dobrými přáteli se cítíte skvěle. Ale jen za předpokladu, že vás jich obklopuje pouze několik.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZAJÍMAVOSTI

Máte na své ruce tuto unikátní čáru? Pokud ano, můžete…

Když se podíváte na svou ruku, tak na ní najdete celou řadu různých čar. Mnoho z nich v podstatě žádný význam nemá…
ZAJÍMAVOSTI

Máte na svém těle pihu nebo znaménko? Možná ho považujete…

Nikdo nemá zcela dokonalou kůži, která by měla jednotnou barvu a na které by se neobjevila piha, nebo znaménko. Když…
ZAJÍMAVOSTI

Používáte pravidelně antibakteriální produkty? Pokud ano, dost možná svému organismu…

Čistota je půl zdraví. To je pořekadlo, které platilo, platí a také platit bude. Nutno však dodat, že je vše…
ZAJÍMAVOSTI

Podívejte se na strom a vyberte si jednu z postav,…

Tento test od známého psychologa Pipa Wilsona je jedním z nejznámějších na světě. Důvodů k tomu je hned několik. Ten hlavní je…
ZAJÍMAVOSTI

Který drahý kámen si vyberete? Vaše volba je spojena nejenom…

Drahé kameny jsou považovány nejenom za něco pěkného a zajímavého, ale jsou často považovány i za něco magického. Vždyť je…
ZAJÍMAVOSTI

Jaká je vaše osobnost? Určuje ji to, co se vám…

Různé osobnostní testy jsou zcela běžnou součástí našich životů. Můžeme jimi procházet ve škole, v zaměstnání, stejně jako si je můžete…