Máte před sebou důležitá rozhodnutí a nevíte co dělat? Zde máte předpověď na 7 let dopředu podle data vašeho narození.

Věříte na znamení horoskopu a jste si jistí, že mají sílu a mohou ovlivnit váš život? Co kdybyste věděli předpověď na 7 let dopředu? To by bylo naprosto úžasné, protože byste si mohli naplánovat život na dlouhou dopředu a možná byste měli i nějaké ty životní jistoty. Těžko říct, zda předpovědi vždy vyjdou, protože vždy záleží na tom, jak moc jim člověk věří, nicméně naplánujete-li si věci, o kterých budete silně přesvědčeni, že se stanou, pak je velká pravděpodobnost, že vám vše vyjde. Vždy tedy záleží hlavně na pozitivním přístupu k životu a k sobě samotnému.

Beran a Býk a Blíženec

Beran patří mezi ohnivé znamení, které je charakteristické svou spontánností, temperamentem a sebestředností. Pokud jako beran tvrdě pracujete a očekáváte výsledky, pak se můžete těšit, že vám nadcházející doba bude přát v hojnosti peněz a úspěchů.

Uran, který bude následujících 7 let velkou moc, bude milostivý také k realistickým a spolehlivým býkům. Býci budou mít velkou šanci se odvázat a ukázat, co v nich ve skutečnosti vězí. Musíte popadnout všechny příležitosti a dosáhnete všeho, po čem toužíte.

Čtěte také: VAROVÁNÍ: Zde je děsivá pravda o očkování – budete se bát!

Blíženci budou mít období vhodné na zapomínání rány z minulosti. Zejména životní křivdy, nesnáze nebo negativní vzpomínky by se měly v tomto období dostat z vaší hlavy pryč. Uran bude silně nápomocen. Čeká vás období osobního růstu a vnitřní očisty.

Rak a Lev a Panna

Rak by se měl soustředit na dění kolem sebe a měl by se pořádně rozhlédnout. Měl by využívat své vrozené citlivosti a hluboké intuice a dospět tak k vlastní seberealizaci.

Lev bude mít také dobré období, nicméně se mohou objevit i horší změny. Rozhodně to bude období, které může lva mnohému naučit a zaujmout tak pevnější životní postavení.

Panna bude mít možnost hodně cestovat, což bude také souviset s pracovními povinnostmi. Hodně času bude věnovat kariéře a bude investovat pro svůj profesní růst. Neměla by ovšem zapomínat také na čas pro sebe a své blízké.

Váhy a Štír a Střelec

Váhy mohou očekávat silné finanční a pozitivní změny, které budou souviset s dědictvím. Období bude plné životních křižovatek, na kterých bude nutné se dobře rozhodnout a promyslet všechny možnosti.

Štír zažije mnoho změn v osobním životě, nicméně všechno závisí jen na samotných štírech, jak se k věcem postaví a zda budou schopní otočit vše ve svůj prospěch.

Na střelce čeká období plné změn, pádů i vzletů na zdravotní i pracovní stránce. Neměl by ovšem ztrácet hlavu, protože ze všeho se půjde dostat a bude to mí i svoje plusy.

Kozoroh a Vodnář a Ryby

Na kozorohy čeká přírůstek do rodiny a zažijí romantická setkání. Je potřeba si dopřát trochu oddechu a uvolnění, které kozoroh moc nezná. 

Vodnáři mohou čekat změny v domácích záležitostech, jako například bydlení, stěhování nebo stavba rodinného domu. Může přijít i šance bydlení v zahraničí. Ryby budou mít šťastné období, protože dostanou to, co si zaslouží a po čem zatouží. Otevřou se jim nové možnost a období jim bude přát.