Máte ucpaný odtok? Bude stačit pouhých 5 minut a vše bude fungovat opět tak, jak má. K jeho vyčištění navíc budete potřebovat pouze 2 věci z domácnosti. Jaké? -
Menu

Máte ucpaný odtok? Bude stačit pouhých 5 minut a vše bude fungovat opět tak, jak má. K jeho vyčištění navíc budete potřebovat pouze 2 věci z domácnosti. Jaké?

Ucpaný odtok je poměrně velký problém. A může se objevit na různých místech v domácnosti. Jedná se třeba o koupelnu, kde se ucpe odtok umyvadla, vany, ale i sprchového koutu. Jedná se o problém, který často způsobují třeba vlasy, ale například také chloupky a další věci z lidského těla. Ucpat se ale může i odtok v kuchyni, kde jsou zase původcem zbytky jídla, které jsou kombinované s tukem a celou řadou dalších látek. Co v případě, kdy odpad neodtéká?

Na drahé čističe z obchodů a drogerií je dobré zapomenout

Proč je nepoužívat? V první řadě proto, že ne všechny jsou tak účinné, jak je na nich uváděno. Není nic výjimečného, že mnohdy téměř nefungují. Dále je problém také s tím, že nejsou nijak levné. Čištění odpadu tak může být s jejich pomocí poměrně drahý špás. Dále nezapomínejme ani na to, že jsou plné chemii. A ta se následně dostává do přírody, což určitě není postup, který by vám byl příjemný. Je tedy jasné, že ani jedno není optimální volba.

Pomohou vám 2 věci, které máte běžně doma

Co jsou ty produkty, které vám pomohou v tom, abyste odpad vyčistili tak, jak chcete? Je to jednoduché. Postačí jenom 2 věci, které máte doma. Kladem je, že se běžně používají a tak jimi rozhodně neuškodíte přírodě. Dále nezapomínejme také na to, že když si je půjdete koupit, tak stojí pár korun. Jasným kladem na závěr je samozřejmě to, že fungují. A to velice dobře. I to je důvod, proč se vydat touto cestou. A co si tedy na vyčištění ucpaného odpadu připravit?

  • 2 šálky octu
  • 1 šálek jedlé sody

Ocet je třeba používat onen klasický. Nese označení jako lihový a patří k tomu nejlevnějšímu, co na pultech obchodů najdete. Právě ten totiž je a bude na čištění odpadu stoprocentně tím nejlepším, co jenom můžete zvolit.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Tisk
Nezařazené

Šílenství začíná! Češi začínají vykupovat potraviny ve velkém. O jaké…

Koronavirus je celosvětové téma a v České republice tomu není jinak. Oběti ve světě stále přibývají a virse už dostal…
Nezařazené

KORONAVIRUS: obávané téma Čechů, oběti ve světě přibývají. Mají se…

Obávaný Koronavirus je nejen ve světě, ale i v České republice opravdu aktuálním tématem. Vir, který se přenáší z…
Nezařazené

Vymyslela jak to udělat, aby byla její matka s rakovinou…

Rakovina není nic, po čem bychom toužili. Obrátí život vzhůru nohama a nic už není stejné jako dřív. Život se…
Nezařazené

Máte po holení tyto pupínky? Tohle je důvod jejich vzniku…

Holení částí těla je každodenní součást mnoha lidí. Když se řekne holení, většina z vás si jistě představí muže, kteří si…
Nezařazené

Kamera zaznamenala to, co můj táta dělal se čtyřletým dítětem,…

Žijeme v moderní době, ve které si nemůžeme být nikdy jistí, zda nás někdo sleduje pomocí skryté kamery. Používání skryté kamery…
Nezařazené

Vezměte bobkový list, zapalte ho a nechte ho čtvrt hodiny…

Každý dům má vlastní nejen atmosféru, ale také svou chuť. V nejednom domě voní domácí jídlo, u někoho káva, zatímco u…