Máte ve svém těle parazita? Toto je seznam 11 příznaků, které ukazují na fakt, že tomu tak může být. Podívejte se na příznaky toho, že máte v těle někoho navíc -
Menu

Máte ve svém těle parazita? Toto je seznam 11 příznaků, které ukazují na fakt, že tomu tak může být. Podívejte se na příznaky toho, že máte v těle někoho navíc

Parazitické infekce jsou známé hlavně ze světa zvířat, kde není o parazity nijak velká nouze. To ale neznamená, že by nenapadaly člověka. I ten může mít ve svém těle parazita. Možný výčet je celkem bohatý. Poměrně velkou komplikací je to, že mnoho lidí o tom ani neví. Mohou ho mít měsíce, nebo dokonce i roky. A nic s tím nedělají, jelikož si nedokážou spojit jednotlivé příznaky s tím, že člověku hrozí parazitický infekce. Podívejte se na seznam příznaků, které mohou ukazovat na to, že ve svém těle máte nezvaného hosta. Čím více se jich objevuje zároveň, tím je zde vyšší pravděpodobnost toho, že je ve vašem těle někdo, kdo zde nemá být.

Kvasinkové infekce

Pokud se objeví, hledá mnoho lidí různé vnější příčiny, než příčiny spojené s tím, že by snad byl problém přímo u nich. Faktem ale je, že když se kvasinkové infekce objevují pravidelně, bez výrazné vnější příčiny, je problém v parazitech.

Ztráta chuti k jídlu

Vždy jste jídlo milovali, vždy jste ho vyhledávali, ale najednou došlo k tomu, že se chutě na jídlo ztrácí? I tady to může být tím, že je ve vašem těle nezvaný host. Zamyslete se nad tím, zda jíte tolik a rozmanitě, jako tomu bylo v minulosti.

Bolesti hlavy

Z ničeho nic se u vás objeví bolest hlavy, která může být dlouhodobá, ale také krátkodobá? Dost často ji nezpůsobuje vnější vliv, jelikož může docházet k tomu, že bolesti hlavy mají na svědomí vlivy vnitřní. Konkrétně je to právě parazit.

Pocity chladu

Je vám stále zima, a to i v letních dnech? Pokud je tento stav trvalý, může ukazovat i na špatnou distribuci krve. Pokud jde naopak o stav, který se objevil celkem nedávno, tak může být důvodem parazit usídlený ve vašem těle.

Velká únava

Nic se vám nechce, cítíte se unaveni a k ničemu nemáte energii? Pokud to není z důvodu celkového vyčerpání a z důvodu velkého zápřahu, tak ne zde důvodem především to, že vám energii bere parazit, který se nachází ve vašem těle.

Problémy s náladou

Jste podráždění, upadáte do deprese, nebo snad pociťujete problémy s úzkostí, nebo se u vás mohou objevovat také různé podrážděné reakce? Toto všechno jsou problémy s náladou, které nemusí souviset jenom s vaším životem, ale tím, že je ve vašem těle někdo, kdo v něm nemá co dělat.

Krvácející dásně

Dlouhou dobu nic, lékařské prohlídky dopadly dobře, ale přitom vám najednou začaly krvácet dásně? Pokud je to tak, je důvodem především to, můžete mít ve svém těle parazitickou infekci, která způsobuje právě krvácení. A to se objevuje v oblasti dásní.

Chutě na sladké

Že se čas od času u někoho objeví, tedy že čas od času někoho honí mlsná, to není zase až tak nic výjimečného. Pokud se ale dané chutě objevují častěji, než bylo běžné, může na to mít vliv parazit. Ten chce energii a cukry a tak mozek tyto signály aktivně vysílá.

Potravinové alergie

Najednou máte problém sníst určité potraviny, aniž by se objevila alergická reakce? Je sice pravdou, že alergie mohou nastat kdykoliv, ale zároveň je dobré dodat, že důvodem takových situací mohou být i parazité, které napadají vaše tělo.

Citlivost pokožky

Stala se vaše kůže najednou velmi citlivou? A to jak na vnější podněty, tak třeba i na různé kosmetické produkty a jiné látky? Rozhodně to není samo sebou. I tady může být důvod spojený s tím, že máte ve svém těle parazita.

Vznik anémie

Anémie je zdravotní problém, který je popisován jako chudokrevnost. Tu má na svědomí především nedostatek železa. Příznakem je to, že lidé nemají zdravou růžovou barvu, ale mají naopak barvu, která je spíše světlejší. Za anémií se následně skutečně může skrývat parazit.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZDRAVÍ

Tato lékařka už nemohla dále snášet to, jak rozsáhlá je…

Očkování je poslední roky opravdu velké téma. Jsou tu lidé, kteří říkají, že jedině tak se dají vymýtit různé nemoci.…
ZDRAVÍ

Rakovina prsu je pro ženy jednou z nejnebezpečnějších nemocí. Každá…

Každý jistě ví, že rakovina je dnes tou nejnebezpečnějších nemocí, která nás ohrožuje. Není divu, jelikož jde o nemoc opravdu…
ZDRAVÍ

Tohle je opravdový zázrak, který nikdo z oslovených lékařů nedokáže…

Někdy se stane, že se zázraky dějí a v životě přijdou se věci, kterým sotva můžeme sami uvěřit. Jako například u…
ZDRAVÍ

Máte obavy z klíšťat? Již nemusíte! Slováci přišli s naprosto…

Klíšťata jsou každoročním trápením, kterého není lehké se zbavit. Navíc jsou čím dál nebezpečnější a jedno jejich kousnutí může mít…
ZDRAVÍ

I když máte prázdnou peněženku, noste v ní jednu unikátní…

Měď byla prvním kovem, který kdy lidé používali. Středovýchodní řemeslníci přidávali tento lesklý, oranžovo-červený prvek do šperků, nástrojů, plavidel, nádobí…
ZDRAVÍ

Většina používá tento kořen jenom při nachlazení. To je dost…

Zázvor je rostlina s listnatými stonky a nažloutlé zelené květy. Zázvorové koření pochází z kořenů rostliny. Zázvor je původem z…