Domů CVIČENÍ Máte Vy, nebo někdo ve Vašem okolí problémy s otěhotněním? Tyto jóga...

Máte Vy, nebo někdo ve Vašem okolí problémy s otěhotněním? Tyto jóga pózy jsou zázračné, jde-li o podporu početí!

Slyšeli jste o mnoha výhodách pravidelného praktikování jógy? Můžete získat lepší flexibilitu, svalovou sílu, vnitřní rovnováhu až harmonii. Existují zde však ještě další pozitivní aspekty jógy, které jsou opravdu důležité zejména pro ženy, které mají problémy s otěhotněním.

Dnes jsme pro Vás shromáždili 8 jednoduchých, ale účinných póz, které mohou zvýšit plodnost. Tyto jóga pózy zvyšují průtok krve do určitých orgánů, a mohou mít tak pozitivní vliv na endokrinní systém, který reguluje hormony. Pomáhají také zmírnit stres a úzkost, čímž se zvyšuje pravděpodobnost početí.

1. Most (Setu Bandhasana)

Tato jóga póza zvyšuje průtok krve do reprodukčních orgánů a zlepšuje jejich funkci. Pomáhá také zbavit se příznaků deprese, úzkosti a únavy.

2. Nohy opřené o zeď (Viparita Karani)

Tato jóga póza pomáhá uvolnit napětí v dolní části Vašeho těla a současně zvyšuje průtok krve do oblasti pánve. Rovněž si protáhnete hýžďové svaly a dolní část zad, čímž opět můžete zvýšit šance na početí, pokud si ihned po sexu takto zacvičíte.

3. Předklon až na zem (Uttanasana)

Tato póza Vám pomůže vyčistit Vaši mysl zvýšením toku kyslíku do buněk. Pomáhá také vytvořit hormonální rovnováhu v endokrinním systému. Navíc protahuje svaly v dolní části zad.

4. Roznožení (Supta Baddha Konasana)

Kam dál?

Čtyřicítka Vám už klepe na dveře? Pak je pro Vás těchto 10 stravovacích návyků hrozbou!

Věnujte pozornost svým nohám. Mohou vypovědět hodně o Vašem zdraví!

Zpozorovali jste první vrásky? Zde je 17 potravin, které skvěle fungují proti stárnutí tím, že posilují Vaši pleť zevnitř!

Všímáte si poslední dobou na sobě něčeho divného? Zde jsou zdravotní příznaky, které byste nikdy neměli ignorovat!

7 ranních návyků, které Vám brání ve Vaší vysněné postavě! Zbavte se jich a dosáhněte ideálního těla!

Další články