Menu

Máte Vy, nebo někdo ve Vašem okolí problémy s otěhotněním? Tyto jóga pózy jsou zázračné, jde-li o podporu početí!

Slyšeli jste o mnoha výhodách pravidelného praktikování jógy? Můžete získat lepší flexibilitu, svalovou sílu, vnitřní rovnováhu až harmonii. Existují zde však ještě další pozitivní aspekty jógy, které jsou opravdu důležité zejména pro ženy, které mají problémy s otěhotněním.

Dnes jsme pro Vás shromáždili 8 jednoduchých, ale účinných póz, které mohou zvýšit plodnost. Tyto jóga pózy zvyšují průtok krve do určitých orgánů, a mohou mít tak pozitivní vliv na endokrinní systém, který reguluje hormony. Pomáhají také zmírnit stres a úzkost, čímž se zvyšuje pravděpodobnost početí.

1. Most (Setu Bandhasana)

Tato jóga póza zvyšuje průtok krve do reprodukčních orgánů a zlepšuje jejich funkci. Pomáhá také zbavit se příznaků deprese, úzkosti a únavy.

2. Nohy opřené o zeď (Viparita Karani)

Tato jóga póza pomáhá uvolnit napětí v dolní části Vašeho těla a současně zvyšuje průtok krve do oblasti pánve. Rovněž si protáhnete hýžďové svaly a dolní část zad, čímž opět můžete zvýšit šance na početí, pokud si ihned po sexu takto zacvičíte.

3. Předklon až na zem (Uttanasana)

Tato póza Vám pomůže vyčistit Vaši mysl zvýšením toku kyslíku do buněk. Pomáhá také vytvořit hormonální rovnováhu v endokrinním systému. Navíc protahuje svaly v dolní části zad.

4. Roznožení (Supta Baddha Konasana)

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
ZDROJbrightside.me

Dlouho mě trápily popraskané a suché paty a nepomáhaly žádné krémy ani zábaly. Pak mi kamarádka poradila toto a moje paty jsou hladké jako zamlada!

TIPY A TRIKY
Suché a popraskané paty nejsou jen estetickou záležitostí, ale umí i pěkně bolet. Obzvláště v létě, kdy je vystavujeme vlivům…

Tento jednoduchý cvik Vám zabere jen pár minut denně! Budete nejen vypadat, ale i se cítit až o 15 let mladší!

CVIČENÍ
Svalový psoas neboli "sval duše" je nejhlubší sval lidského těla, který ovlivňuje strukturální rovnováhu, svalovou integraci, pružnost, sílu, rozsah pohybů,…

10 tajných korejských tajemství, díky kterým bude Vaše pokožka jemná a zařivá jako dětská prdelka!

TIPY A TRIKY
Ano, je to nefér, ale je to tak! Ve věku 50 let vypadají korejské ženy o 30 let mladší a…

Nebaví Vás holení a chtěli by jste hladkou pokožku po celý týden? Vyzkoušejte tuto skvělou domácí masku.

TIPY A TRIKY
Určitě Vás nebaví neustálé holení nohou a nebo podpaží a přáli by jste si, aby oholení vydrželo déle a pokožka…

Jste kreativní a rádi zkoušíte něco nového? Pak zkuste přenést Vaše staré fotografie na kus dřeva! Je to zkrátka fascinující dekorace!

TIPY A TRIKY
Nechcete vyhodit své staré fotografie, neboť jsou na nich vskutku dobré vzpomínky, které Vás stále zahřejí u srdce? Pak si…

Už jste slyšeli o těchto 2 tricích, pomocí nichž docílíte dokonale hladkých, lesklých a jemných vlasů?!

TIPY A TRIKY
Vlasy vždy přidávají něco k Vaší osobnosti. Úžasné vlasy Vám dodávají okouzlující vzhled. Každá dívka chce mít hladké a hedvábné…

Trápí vás skvrny na pleti? Díky tomuto starému receptu se jich ihned zbavíte.

TIPY A TRIKY
Tvoří se vám na pleti skvrny? Tak by vám tento článek měl poradit, jak se jich dočista zbavit. To, jak…

Štve Vás, že česnek, který se prodává, není kvalitní? Tak si vypěstujte Váš vlastní! Je to jednoduché!

DŮM A ZAHRADA
Co se týče nás, česnek je něco, co nesmí na Vašem dvorku chybět. Roste snadno, chutná skvěle a zabírá málo…

Nedaří se Vám kvalitně umýt okna, neboť Vám na nich vždy zůstanou šmouhy? Zde je 5 běžných chyb, které pravděpodobně děláte!

DOMÁCNOST
Mytí oken je únavná práce, a proto je dobré se ujistit, že se Vám to povede hned na poprvé. Abyste…

Tato chytrá žena vykoupala vajíčka ve speciálně obarvené vodě, kterou není problém vyrobit. Výsledek byl ohromující, díky čemuž má teď nejkrásnější velikonoční výzdobu!

TIPY A TRIKY
Určitě víte, jak se vyrábí přírodní barvivo na vejce z cibulových slupek. Výsledek takového barvení je škála od oranžové až…

Vyzkoušejte pít tento nápoj alespoň sedm dní a můžete zapomenout na břišní tuk!

CVIČENÍ
Abychom byli k sobě upřímní ... Většina z nás si příliš dobře uvědomuje, že nadváha má za následek nejen estetický…

Jste kreativní a baví Vás vytvářet vlastní dekorace do bytu? Pak se podívejte na těchto 15 vskutku jednoduchých a inspirativních nápadů!

DŮM A ZAHRADA
Pozorovali jste někdy obraz, který byl zakoupen za stovky tisíce dolarů, a nechápali jste, proč stojí tak hodně, když Vaše…

Vánoce se kvapem blíží, proto je dobré vědět, že těchto 12 věcí musíte jednou za rok uklidit! Kdy je vhodnější doba než předvánoční úklid?!

DOMÁCNOST
Čištění mého domu je práce, která nemá žádný konec. Je to nepřetržitý cyklus utírání prachu, vysávání koberců, vytírání podlah, čištění…