David Hampl
18 prosince, 2019

Příběh jedné maminky je opravdu vzrušující a jedinečný. Nachytala totiž své syny při opravdu zvláštní činnosti. Naštěstí u sebe měla telefon, takže to celé mohla natočit a sdílet se světem. Video následně pobavilo všechny, kteří je shlédli a okamžitě se stalo hitem internetu. Maminka tak chlapcům vytvořila celoživotní zážitek. Podívejte se na to také.

Máma je nezajímala

Když se máma dvou malých chlapců objevila v jejich pokoji, chlapci o ni nejevili zájem. Ani se na ni nepodívali, protože byli příliš zaujati sami sebou. Malá mrňata spolu živě diskutovala, i přesto, že neměla žádné pořádné téma. Pokud by se k nim chtěl někdo přidat, zřejmě by měl smůlu. V této diskuzi totiž chyběl jazyk. Z toho důvodu se maminka ani nepokoušela do rozhovoru zapojit. Pouze vytáhla telefon a rozhovor dvou chlapců natočila na video. Byl to ten nejzvláštnější rozhovor, který kdy slyšela.

Rozhovor beze slov

Malí chlapci se evidentně dobře bavili, protože po celou dobu působili, že jsou v dobrém rozmaru. To, o čem si povídali, se zřejmě nedozvíme, nicméně se jich na to může máma zeptat, až budou starší. Je ovšem dosti pravděpodobné, že si na to nebudou pamatovat. Takových rozhovorů mají zřejmě mnoho, a ještě určitě mnoho mít budou. Jisté ovšem je, že už v tak útlém věku, mají spolu bratři krásný vztah. Doufejme, že jim tento krásný vztah vydrží, co nejdéle.

Pohledem do očí

Maminka z nich musí mít opravdu velkou radost, protože oba chlapci vypadají velmi roztomile. I přesto, že ještě neumí mluvit, diskutují spolu dlouhé hodiny jen pohledem do očí. Je to nádherné sledovat a každý, kdo má malé děti, určitě ví, o čem zde vykládáme. Pokud máte malé děti a dělají doma něco podobného, zkuste je také natočit, ať máte nějakou hezkou památku. Uvidíte, třeba ji po několika letech najdete a budete se ni moci spolu, už s dospělými dětmi, podívat.

Sdílejte článek