David Hampl
31 prosince, 2019

Rodiče mnohdy udělají mnoho pro to, aby uklidnili a uspali své dovádějící děti. Jsou dokonce situace, při nichž musí lhát, aby jim děti uvěřily. Velmi často se na uspávání používají pohádky, které děti mají moc rády. Děti pak usnou a stojí-li při rodičích štěstí, spí až do rána. Ne ovšem vždy je to tak jednoduché. Tato žena si s tím však poradila velmi zajímavě a rozhodně originálně. Podívejte se, co na své dvě ratolesti vymyslela.

Elegantní řešení

Jedna maminka z New Yorku se pochlubila světu prostřednictvím Facebooku, jak elegantně poslala své dvě dcery spát. Řekla jim, že si musí lehnout na zem pod lampu, aby nabily svá pyžama zářící ve tmě.

Pod lampu a ležet!

Chcete, aby vaše děti klidně spali a vy je nemuseli násilím nutit? Pak následujte příklad Jessicy. Svým malým dcerám koupila pyžamo, které září ve tmě. Děti z něj byly úplně hotové takž je chtěli samozřejmě hned vyzkoušet. Bohužel velmi dováděli a maminka je nemohla dostat do postele. Řekla jim tedy, že si musí lehnout na zem pod lampu, aby se pyžama nabili. V tu chvíli byl klid, protože si děti nadšeně lehly na podlahu a zanedlouho usnuly.

Krásně se vyspíte

Pokud tak učiníte i vy, budou vaše děti v klidu a vy budete mít krásnou klidnou noc. Navíc velmi brzy usnou, takže se krásně vyspí stejně jako vy. Samozřejmě, že ráno budete muset pyžama nasvítit, aby tomu děti uvěřily. Jessica zveřejnila vtipnou fotografii svých dětí, které trpělivě čekají na nabití pyžam. Její příspěvek na Facebooku se stal virovým. Shromáždil více než 200 tisíc lajků a více než 120 tisíc komentářů. Žena v žádném případě nelituje, že se rozhodla vykonat tuto lež. Koneckonců, tato lež je pro dobro. Její dcery mají totiž smyslovou poruchu.

Berte to jako inspiraci při výchově vašich nezbedných dětí. Možností, jak děti usměrnit je mnoho a každý dobrý nápad se počítá.

Sdílejte článek