Matka nechala malé dítě samotné na gauči s jejich psem. Vše zachytila kamera (VIDEO)

Pejsek rasy Beagle patří mezi oblíbené psy po celém světě. Tato roztomilá rasa dokázala okouzlit miliony lidí. Lidi ovšem dokáže okouzlit i krásné malé miminko, které si spokojeně leží na gauči v obývacím pokoji. Zničehonic se beagle zvedne a zamíří rovnou k našemu dítěti. Jakmile to zpozorovala maminka našeho miminka, okamžitě reagovala. Popadla telefon a to, co se dělo potom, šokovalo všechny, kdo toto video viděli. Možná budete také šokováni, protože se jedná o něco mimořádně podivuhodného. Každopádně se toto jejich video stalo hitem internetu, což je důvodem se na něj podívat.

Svět kolem Charlieho

Pes, jménem Charlie, byl největším domácím mazlíčkem, které tato rodina měla. Dohromady jich měli pět, ale právě kolem Charlieho se točil celý svět. Jakmile ovšem žena otěhotněla, začala se bát setkání svého miminka s Charliem. Neměla totiž ponětí, jak bude pes na nového člena reagovat a zda ho vůbec přijme. Do té doby byla jejich pozornost přeci jen zaměřena na něj.

Obava z první reakce

Dítě se nakonec narodilo a byla to holčička. Nádherná malá Laurie koukala na nový svět a čekalo ji několik překvapení. Prvním překvapením bylo setkání s Charliem. Setkali se téměř hned po příchodu z nemocnice. Rodina, ale především žena, byla naprosto šokována z chování psa. Od začátku se choval jako gentleman, že i lidé by se od něj mohli učit. Začal rodině pomáhat s péčí o malou dívku, díky čemuž se mezi dítětem a psem vytvořilo zvláštní pouto.

Čtěte také: 15 faktů o penisu, které pravděpodobně nevíte, ale jistě Vás zaujmou!

Úsměv na tváři

Každý den dokáže vykouzlit Charlie na tváři Laurie úsměv. Hrají si spolu, jedí spolu, a dokonce spolu i usínají. Naučil se ji dokonale milovat a přijmul ji naprosto báječně. Podívejte se na záznam jejich společného života, který by mohl být vzorem pro chování lidí. Rodina si tak oddychla, protože jejich obavy se nesplnily. Namísto toho žijí šťastně a spokojeně.

https://youtu.be/9CdiQrqVYWc