Matka nechala nemocné dítě samotné čekat na gauči: Jakmile vkročila zpět do obýváku, spatřila zde něco, co jí doslova vyrazilo dech – dítě nebylo…

Každý z nás byl jistě někdy tak zesláblý kvůli nemoci, že padl úplně zesílený na gauč a už nemohl vstát. V takové chvíli, kdy se nám nechce nic dělat, protože ani nemůžeme, nemáme na nic dostatek sil a jen tak bezvládně ležíme a těšíme se, až tyto děsné chvíle odejdou a my budeme moci zase fungovat jako normální lidská bytost, potřebujeme jediné, lásku našich nejbližších, pozornost a to, aby se o nás někdo postaral.

Carter, malý nemocný chlapec

A přesně to potřeboval malý Carter. Jednoho dne onemocněl a nemohl jít do své školky. Jeho matka ho tedy nechala doma. Uložila Cartera na gauč a pustila mu pohádky. Carter celý den odpočíval, protože byl nesmírně zesláblý. Jeho matka musela vyřídit pár záležitostí, a tak na malou chvíli opustila obývací pokoj a nechala malého Cartera na gauči dívat se o samotě na pohádky. Celou dobu přemýšlela, co všechno by se mohlo stát, kdyby se zdržela a její nemocný syn, by zůstal v obývacím pokoji o chvíli déle sám.

  • Mohla by se mu zvýšit teplota a celá nemoc se mu zhoršit
  • Mohl by dostat hlad a vydat se sám do nebezpečné kuchyně
  • Mohl by usnout, spadnout z gauče a nějak si ublížit

Avšak to, co se Carterovi stalo, opravdu nepředpokládala. Poté, co se vrátila do obývacího pokoje, nemohla uvěřit tomu, co tam vidí. Jejich rodinný pes, kterého pojmenoval malý Carter Toby, Převzal kontrolu nad situací a začal být opatrovníkem malého nemocného chlapce, který ležel tak vyčerpaně o samotě na gauči. Vyskočil na gauč za Carterem a objal ho, aby dítě nebylo tak samo a mělo zase nějakou pozornost.

Čtěte také: Nebojte se vyzkoušet nový recept na nakládaná rajčata. Chcete si na nich pochutnat a také prospět svému zdraví? Pokud ano, tento recept musíte znát. V čem je jiný? Připravíte si nakládaná rajčata bez použití octu!

Pes jménem Toby

Malé dítě leží osamocené na gauči, očividně je zesláblé, asi mu něco je. A tak Tobyho napadlo, že by mu mohl udělat společnost. Vypadá to, že pes vycítil, že je malý chlapec nemocný a že potřebuje někoho, kdo by se mu věnoval. Tento úžasný mazlík vzbudil pozornost Carterovi matky, a ta si okamžitě doběhla pro kameru a celou scénu Tobyho vedle Cartera natočila.