Matka nechala své jednoleté dítě v prázdném domě. O deset let později se vrátila a požadovala něco šíleného.

Příběh, který pro vás dnes máme připravený, je jako z nějaké pohádkové knihy. Až si ho přečtete, možná si řeknete, že jde opravdu o nějakou pohádku, ale tento příběh se ve skutečnosti stal. Smutné na tom je, že někteří lidé jsou opravdu schopni všeho, dokonce opustit své malé dítě a nechat ho napospas osudu. Možná budete šokováni, až zjistíte, co udělali rodiče jedné malé holčičce. Naštěstí vše skončilo dobře a holčička žije šťastný život. Její biologičtí rodiče mají ovšem smůlu. Za to, co jí udělali, si zaslouží ten nejvyšší trest, co myslíte?

Horor v ruském domě

V jednom malém a malebném ruském městečku stál krásný dřevěný dům. Žila v něm rodina s malým dítětem, které umělo někdy hlasitě plakat. Na tom samozřejmě není nic podivného, malé děti pláčou, některé více, některé méně. Jenže toto dítě plakalo velmi dlouho a vytrvale. Sousedé, kteří chodili kolem tohoto domu, si už začínali říkat, zda je všechno v pořádku. Už několik dní neviděli nikoho do domu vcházet a ani z něj vycházet. Neviděli ani světlo, ale pláč se ozýval stále. Rozhodli se tedy, že zavolají policii.

Celý týden o samotě

Když policie dorazila na místo, nevěřila svým očím. V postýlce u okna ležela malá vystrašená holčička a šíleně plakala. Rodiče tam ovšem nebyli. Policie tedy vzala dítě ihned do nemocnice, kde zjistili, že má polámaná žebra, je celá vystrašená a vyhladovělá. Celý týden byla v domě sama, protože ji tam rodiče nechali. Policie po nich samozřejmě hned vyhlásila pátrání, které dopadlo bohužel neúspěšně. Vypadalo to, že dívka skončí v dětském domově, ale naštěstí to dopadlo jinak.

Čtěte také: Tvar nosu prozradí vaše skryté vrozené vlastnosti o kterých jste nevěděli. Který máte vy?

Domáhala se rodičovských práv

Do péče si ji vzala jedna mladá maminka, která už měla dva syny. Jakmile ji uviděla, věděla, že ji musí zachránit. Díky této ženě dívka prožila krásné dětství v milující rodině. Dokonce se stala modelkou a začala fotit pro časopisy. Toho si časem všimla její biologická matka a začala se domáhat svých práv. Naštěstí jí to nebylo umožněno, protože před lety provedla něco opravdu šíleného.