David Hampl
27 listopadu, 2019

Pejsek nemusí být jen roztomilým domácím mazlíčkem. Může jít o právoplatného člena rodiny, který dokáže nevídané kousky. Rodina přesto nemusí o jeho schopnostem dlouhé roky ani vědět. Potom stačí malé dítě jako spouštěč pejskových báječných schopností. Podívejte se, co tento právoplatný psí člen rodiny dokáže.

Pes, který napodobuje

Psi nemusí být jenom hlídači domů a domácnosti. Stále častěji jsou bráni jako členové rodiny, kamarádi a domácí mazlíčci. Jasným důkazem toho může být tento roztomilý pejsek se zvláštními schopnostmi. Psi jsou také známí jako tvorové s krásným vztahem k dětem. Když se jedné rodině narodilo malé dítko, měli všichni radost. Netušili ovšem, že za pár let bude jejich radost mnohonásobně větší. Když dítko trochu povyrostlo, vzniklo mezi ním a pejskem nerozlučné pouto, které z nich tvořilo báječnou dvojku. Byli neustále spolu, hráli si a dováděli. Díky tomu přišli rodiče na to, že pejsek má neuvěřitelný talent v napodobování.

Hvězda internetu

Toto video si určitě musíte pustit, protože něco tak báječného jste ještě určitě neviděli. Pejsek je zde natočen jako skutečný rodinný přítel, který si rozumí nejenom s rodiči, ale především s malým chlapcem. Video, které se stává na internetu stále oblíbenějším, není jediné svého druhu. Objevují se další podobná videa, která ukazují, jak silný vztah může mít pejsek s malým dítětem.

Hledejte ve svém okolí

Nejlépe to jde vidět na společných hrách dítěte a pejska, které dojmou téměř každého. Rodiče navíc mohou být rádi, že se o jejich dítě postará na chvíli někdo jiný než oni. Podívejte se proto na video a nechte se unášet krásou vztahu dítěte a psa. Třeba zjistíte, že máte ve svém okolí také rodinu, která zažívá něco podobného. Pokud někoho takového znáte nebo ho najdete, určitě ho poproste o videopříspěvek, ať je svět zase o trochu veselejší.

Sdílejte článek