Matka právě narozenou dceru odvrhla, zdála se jí příliš ošklivá!

Lidé umí být neskutečně krutí i k vlastním dětem, které si takové chování vůbec nezaslouží. Tím spíše, když se jedná o miminka, která se právě narodila a jsou zcela bezbranná, odkázaná na pomoc svých rodičů. Příběh, který se udál v zahraniční porodnici, však překračuje veškeré meze nelidského chování. Ústřední postavou příběhu je prostoduchá Kristina, která otěhotněla s mužem, který ji krátce po seznámení opustil.

V očekávání dvojčat

Kristina je jednodušší dívka, která o svém životě příliš nepřemýšlí. Ve chvíli, kdy poznala otce svých dětí, měla pocit, že jde o velikou lásku. Její partner ji ale hned po oznámení těhotenství opustil. V té době ještě netušila, že neočekává pouze jedno dítě, ale rovnou dvě. Nedokázala si představit výchovu ani jednoho, trápily ji finanční potíže a nebyla si jistá, že zvládne se postarat o obě děti.

https://pukuotukas.com/

Nejistota v těhotenství

Po celé těhotenství Kristina kladla lékařům nebetyčné otázky, nikdo tak neměl tušení, co se odehrává uvnitř její mysli. Nikoho by v té době nenapadlo, že se nechce o své děti starat. V prosinci jednoho rána Kristině začaly kontrakce, v 5 hodin se narodil chlapec a o pouhých 15 minut později dívka. Obě děti byly zdravé a měly se čile k světu, také Kristina zvládla porod bez jakýchkoli obtíží. Nervozita byla ale znát už na porodním sále.

Dívku okamžitě odvrhla

Porodní asistentka přinesla Kristině obě děti omyté a zabalené v teplé zavinovačce do pokoje, aby se s nimi mohla potěšit. Dívka vzala do ruky drobnou holčičku, znechuceně odvrátila zrak a vrátila ji porodní asistence se slovy: „Tu si nechte!“ Chlapce naopak vzala do náručí a začala jej chovat a laskat. Dodnes nikdo ze zdravotnického personálu reakci Kristiny nechápe, důvodem pro odvržení zdravé dívenky bylo velké znaménko na obličeji, které lze s věkem odstranit pomocí laserové operace. Naštěstí pro právě novorozenou holčičku zasáhl její vlastní strýc, který požádal o adopci. Dívka neskončila v ústavu, ale v milující rodině.