Pro většinu žen je těhotenství velmi šťastný moment. Celá rodina slaví, že uvnitř ženy roste nový život. Jde o pocit, kterému nikdo jiný nemůže porozumět. Většina žen přitom čeká, dokud nebudou těhotné alespoň tři měsíce, než to řeknou své rodině. V tomto období totiž mohou snadno potratit. Potrat je hrozný bez ohledu na to, kdy k němu během těhotenství dojde. Bohužel některé ženy se nedočkají svého malého štěstí, i když donosí dítě až do konce.

Smutný konec těhotenství

Valerie Watts žije v Cokato v americké Minnesotě. Byla již těhotná devět měsíců a vše bylo připraveno na příchod jejich vysněného syna do nejmenšího detailu. Do porodu zbývalo jen několik dní, když ucítila, že něco není v pořádku. Dítě se totiž najednou přestalo hýbat. Ukázalo se, že její syn Noe zemřel v děloze, jen několik dní před tím, než se měl narodit. Valerie i zbytek rodiny byl zničený. Nemohla se ovšem zbavit věcí pro syna, a proto pokoj zůstal celý rok nedotčený.

Zbavit se postýlky bylo nejtěžší

V květnu 2014 se Valeria rozhodla prodat některé věci na bleším trhu. Do jejího domu přišel muž jménem Gerald, kterého velmi zaujala postýlka pro malého synka. Prodat ji nejdříve nechtěla, ale nakonec svolila. Neměl tušení, jak je pro Valerii důležitá. Myslel si totiž, že prodává věci, ze kterých její děti již vyrostly.

Geraldova žena ovšem s Valerií na trhu mluvila a znala její příběh. Když postarší pár naložil postel do auta a byli na cestě domů, když řekla příběh svému muži. Proto se rozhodli, že jim musí postel vrátit. Zároveň ovšem chápali, že si Valeria nemůže postýlku nechat v této podobě. Gerald byl naštěstí tesař, takže okamžitě věděl, jak si s tím poradit a rozhodl se z ní postavit krásnou židli.

Obrovské překvapení

Týden po bleším trhu se Gerald vrátil do domu za Valerií s neočekávaným dárkem. Z postele, která byla jen bolestným připomenutím mrtvého syna, se stala krásná židle, která v domě získala čestné místo a stala se nedílnou součástí jejich domova. Když Valeria viděla, co muž z postele udělal, velmi ji to dojalo a rozplakala se.

Sdílejte článek