David Hampl
2 května, 2022
, ,

Malé děti jsou úžasným zdrojem zábavy, fantazie a nečekaných nápadů. Jestli máte doma malé dítě, zaručeně víte, že vás dokáží rozesmát během vteřiny a jejich výroky vás budou bavit po mnoho let, kdykoli si na to vzpomenete. Něco takového zažila i matka 3letého Billyho, který seděl velmi dlouho na záchodě s obrázkovou knížkou v ruce. Mezitím se ale také rukou mlátí do hlavy. Proč?

„Co ti trvá tak dlouho?“

Každá matka malého dítěte je ráda, že si samo dojde na záchod, ale tato matka již začala být nervózní, protože tam Billy seděl skutečně dlouho. Každých pár minut obcházela kolem dveří toalety, ale po 20 minutách jí to nedalo a zaklepala na dveře. „Zlato, co ti trvá tak dlouho? Už jsi tam pěkně dlouho.“ Billy jí ale v klidu odpověděl: „Jsem v pořádku mami, ale ještě jsem se nevykakal.“ Na tom by nebylo nic divného, kdyby se Billy nemlátil do hlavy.

Každé dítě je jiné a 3leté děti dokáží přijít na neuvěřitelné věci, které by dospělého nikdy nenapadly. V některých případech se jedná o poměrně nebezpečné věci, na které musíme jako rodiče dohlížet, ale někdy se také jedná o velmi vtipné záležitosti, nad kterými nám zůstane rozum stát. Stále se ale jedná o úžasný způsob, jak se od srdce zasmát. Billy je toho jasným důkazem.

https://www.humorbibeln.se/

„Proč se mlátíš do hlavy?“

Matka zůstala stát nad synem, který seděl na záchodě s obrázkovou knížkou v ruce. Každou chvilku knihu odložit a dlaní se plácnul po hlavě. Matka se na něj chvíli dívala, ale neměla nejmenší tušení, co její syn dělá. Byla velmi zmatená, protože ho nikdy neviděla, že by něco takového dělal. Po chvíli jí to nedalo a zeptala se ho, proč to dělá.

Odpověď malého chlapce pobavila celý internet, ale také jeho rodinu. Billy se totiž na matku podíval a s naprostou samozřejmostí jí odpověděl: „Funguje to na kečup!“ Chlapec se tímto netradičním způsobem snažit vykonat potřebu, i když mu to nešlo. Zkoušel stejnou metodu, jako když nemůžete dostat kečup z lahve a doufal, že to bude fungovat i na něj!

Zdroj: humorbibeln.se

Sdílejte článek