Matka varuje, dejte si pozor na TOTO nebezpečí na dětském hřišti: Moje křičící dcera přiběhla celé vyděšená, pak ukázala ruku a já byla v šoku – hned jsem volala záchranku!

Malá holčička přišla z hřiště a křičela. Když matka viděla její ruku, byla zděšená. Pro malé děti jsou hřiště velmi důležitá. Nejen že je dokážou na hodiny zabavit, ale také jim udržují jejich duševní a fyzické zdraví na běžné úrovni. Hřiště by tím pádem měla být pro malé děti bezpečná, ovšem tomu tak vždy není.

Nebezpečná hřiště

Pouze v Americe je každým rokem hospitalizováno přes dvě stě tisíc dětí, kvůli nehodám na dětských hřištích. Ať je to pád z nějaké prolézačky, zlomenina či naraženina. Dětské hřiště je plné zrádných pastí, do kterých může malé dítě vkročit, samozřejmě obrazně řečeno. A přesně taková podobná nehoda se stala jedné malé holčičce. Kiley Cooková, malá Texasanka, si hrála na hřišti se svými kamarády, když se najednou něco stalo.

  • Holčička pocítila bolestivé štípnutí
  • Začala jí strašlivě bolet ruka

Malé děvčátko uštknul červenohlavý had. Kiley se okamžitě rozbrečela a rychle běžela za svou matkou. Ta se zděšením pohlédla na její ruku a ihned začala rychle zjišťovat, co se její dcerce stalo. Když zjistila, že ji uštkl tento nesmírně jedovatý had, který dokáže zabít jediným malým uštknutím i dospělého člověka, pohotově zavolala záchrannou službu.

Co se s malým děvčátkem stalo?

Hned poté, co se matka, Nataly Hornová, vrhla na pomoc své malé dcerky po nešťastné události, byla Kailey okamžitě převezena do nemocnice na pohotovost. Stala se tak jedním z dvou set tisíc případů malých dětí, kterým se na dětském hřišti stala nějaká nehoda. Malá Kailey na tom nebyla dobře. Vypadala strašně a měla hrozivé příznaky. Její prsty a celá paže byly nateklé a místo na ruce, kam ji had uštkl, celé zčernalo. Po krátké chvíli měla celou černou ruku. Naštěstí přijela do nemocnice včas a v malém časovém úseku jí byl podán protijed. Děvčátko mělo veliké štěstí, protože nebýt matčina rychlého zásahu a okamžitého příjezdu záchranářů, mohla zemřít.