Matt LeBlanc se vrátil na Instagram, aby se rozloučil s Matthew Perrym

Celý svět nedávno obletěla zpráva, že zemřel Matthew Perry. Představitel Chandlera Binga ze slavného seriálu Přátelé zemřel 28. října 2023 ve věku 54 let. Nyní se k jeho úmrtí vyjádřil na sociálních sítích jeho blízký přítel a kolega ze seriálu. Matt LeBlanc si v seriálu zahrál Joeyho, který s Chandlerem sdílel jeden byt a silné přátelské pouto. Proto není překvapením, že je herec zničený.

Tragická smrt milovaného herce

Celý svět zůstal v slzách a zármutku, když se na veřejnosti objevila zpráva o skonu Matthew Perryho. Známý herec a komik byl milovaný miliony lidí z celého světa. Proslavil se jako Chandler Bing v Přátelích, ale znát ho můžete i z nich filmů, např. Znovu 17. V loňském roce vydal také svou první a poslední knihu „Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih“.

en.newsner.com

Ve své autobiografii se podělil o problémy, které ho provázely celou kariérou. Závislost na alkoholu a drogách, opakované návštěvy odvykacích klinik a mnoho dalších potíží. Všechno se na něm hodně podepsalo. Zdálo se, že nyní se má lépe. Bohužel byl nalezen ve svém bytě ve vířivce. Našla ho jeho asistentka, která zavolala záchrannou službu a policii.

Čtěte také: Žena zachránila umírajícího psa. Neuvěříte, jak se k ní zachoval

Dojemný vzkaz kamaráda a kolegy z Přátel

Matt LeBlanc se na sociálních sítích příliš neobjevuje. Nyní udělal výjimku a sdílel dojemný vzkaz pro zesnulého přítele. „S těžkým srdcem se loučím. Časy, které jsme spolu prožili, patří upřímně k nejlepším obdobím mého života. Bylo mi ctí sdílet s tebou pódium a říkat ti můj přítel. Vždy se budu smát, když na tebe myslím a nikdy na tebe nezapomenu. Nikdy.

Roztáhni křídla a leť, bratře, konečně jsi volný. Hodně lásky. A hádám, že už si necháš těch 20 babek, které mi dlužíš.“ LeBlanc nezapomněl vtipkovat při rozloučení se svým přítelem. Perry byl známý hlavně tím, že je velmi zábavný, dokáže si dělat legraci i sám ze sebe a miluje své přátele. Všichni jeho kolegové z Přátel se objevili na jeho pohřbu a všichni jsou jeho ztrátou naprosto zničeni.

Zdroj: en.newsner.com