David Hampl
1 března, 2020

Věděli jste, že jste to, co jíte? Potrava je hlavní faktor našeho a pokud si chceme udržet zdravý organismus, s čímž samozřejmě souvisí i štíhlá linie a ploché bříško, měli bychom jíst zdravé potraviny a dodržovat podmínky zdravého životního stylu. Spousta z nás už aspoň jednou ve svém životě vyzkoušela nějakou dietu, protože být krásnou a štíhlou chceme být přece všechny. Ne vždy u toho však vydržíme, protože pravidla diet jsou někdy dost tvrdá a spousta dietních pokrmů nám vůbec nechutná. Pokud je to i váš případ, tak dnes vás možná potěšíme. Máme pro vás připraven recept na báječný salát, který v sobě obsahuje pořádnou porci zdraví, takže vaše linie nebude v ohrožení.

Štíhlá linie bez ohrožení

Toužíte po štíhlé linii a lepším zdraví? Tento recept pro vás bude jako dělaný. Díky surovinám a ingrediencím, ze kterých je vyroben, v sobě má mnoho důležitých vitaminů, minerálů a zdravých látek, které naše tělo potřebuje. Myslíte-li tedy změnu stravovacího jídelníčku opravdu vážně, chcete zhubnout nějaká kila, chcete začít jíst zdravěji nebo ho chcete jen vyzkoušet, není nic jednoduššího než si doma v klidu připravit. Uvidíte, že vám bude chutnat a stane se součástí vašeho pravidelného jídelníčku.

Potřebné ingredience

Pro přípravu si budete muset nachystat těchto několik základních ingrediencí: 1 vařenou řepu, 2 až 3 uvařená vejce, 1 menší cibuli, 3 až 4 polévkové lžíce nízkotučného jogurtu, černý pepř, sůl a případně i nějaké koření dle vaší chuti. Nemusíte se bát náročnosti přípravy, je to velmi snadné a za pár chvil to budete mít hotové. Pojďme na to.

Smíchat a hotovo

Na začátku uvařte vejce natvrdo a oloupejte ho, uvařte řepu a nasekejte si cibuli najemno. Stejně tak si na kostičky nakrájejte i vejce a řepu nastrouhejte na struhadle. Všechny připravené ingredience dejte do mísy, přidejte jogurt, pepř, sůl a pořádně promíchejte. Salát je hotov a můžete se dát do jídla. Zdraví je přece nejdůležitější, protože jiné nedostaneme.

Sdílejte článek