David Hampl
9 listopadu, 2019

V minulosti už vyplulo na veřejnost, že touha bývalé herečky po princi Harrym nebyla náhodou. Megrhan byla od dětství velkou fanynkou princezny Diany a nikdy by jí nenapadlo, že se jednou provdá za jednoho z jejich synů. Princezně se ovšem začíná podobat více, než by se někomu mohlo líbit. Oblékání a vystupování je v pořádku, nicméně Meghan si dovoluje něco daleko závažnějšího. Harry jí to zatím toleruje, ale i to se může brzy změnit.

Meghan následuje svůj vzor

V nedávném rozhovoru Meghan otevřeně promluvila o problémech, které zažívá v soužití s královskou rodinou. Mnoho jejích fanoušků bylo rádo, že se Meghan svěřila o problémech s těhotenstvím v rámci kritiky od členů královské rodiny. Lidé si vychvalovali její odvahu, nicméně si dobře uvědomovali i riziko, které se s touto otevřenou zpovědí nese.

Otevřená kritika královské rodiny

Nebyla totiž první, kdo promluvil na veřejnosti o citlivých tématech královské rodiny. Ano, řeč je o princezně Dianě, jež o podobném tématu otevřeně promluvila v roce 1995. Tehdy se to týkalo soužití s princem Charlesem a toho, jaké to je být součástí královské rodiny. Jakmile se členové rodiny dozvěděli o tomto rozhovoru, byl jim navržen rozvod Charlese a Diany.

Princezna mluvila také o nevěře manžela, o bulimii a spoustě dalších tématech. Bulimie u ní vznikla z důvodu nízkého sebevědomí a pocitů, že pro ostatní nemá žádnou cenu. Vše tedy řešila jídlem, které ji mělo alespoň na krátký čas uklidnit. To ovšem nemělo mít dlouhého trvání a tělo takhle dlouho pokračovat nemohlo.

Tlak veřejnosti a médií

Diana, která v době rozhovoru už byla dvojnásobnou maminkou, také mluvila o změnách, kterými si coby princezna z Walesu musela projít. Musela si zvyknout hlavně na pozornost médií, která se na ni sesypala hned po tom, co se Charlesem zasnoubila. Doufala, že po svatbě se tlak médií utlumí, ale skutečnost byla jiná. Ocitala se na titulních stranách časopisů, což jí přinášelo více starostí než radosti. Dlouho jí trvalo uvědomit si, proč o ni mají lidé takový zájem, což ovlivnilo její manželství i celkové fungování života.

Lidé ji nevěří

Promluvila také o poporodních depresích, kterými trpěla po příchodu prvního syna. A právě podobným způsobem promluvila i Meghan, když se svěřila s těžkostmi mateřství na očích veřejnosti a tlakem královské rodiny. Během rozhovoru se dokonce ani neubránila slzám, tak emotivní to bylo. Mnoho lidí jí díky tomu podezírá z toho, že chtěla napodobit Dianu, a tudíž rozhovor nebyl upřímný. Těžko říct, kde je pravda, nicméně si Harry jistě nepřeje, aby jeho žena prožívala to stejné, co jeho matka.

Sdílejte článek