Měl jedno poslední, netradiční přání ze smrtelné postele, které vzkázal svým dětem i přátelům. Neuvěříte co to bylo

Každý den se na světě děje spousta věcí, nad kterými lze kroutit hlavou. Všichni máme nějaká přání a záleží mnohdy jen na nás, zda se nám vyplní či nevyplní. Když jsme zdraví a silní, můžeme naše přání ovlivnit a postupně si je plnit. Když už jsme ovšem staří a ležíme třeba na smrtelné posteli, zřejmě už nebude schopni si všechna přání splnit. Požádáme tedy druhé, zda by nám s vyplněním přání pomohli. Tomuto starému pánovi se to podařilo díky své milující rodině. Jeho posledním přáním totiž bylo, dát si naposledy pivo se svými syny.

Poslední přání

Norbert Shemm měl jedno umírající přání: Dát si na závěr svého života pivo se svými syny. Na fotografii, která obletěla svět, se 87letý Američan usmívá s lahví Bud Light v ruce. U postele sedí jeho manželka Joanne a jejich děti Bob, Tom a John. „Pro dědečka to bylo velmi důležité,“ řekl Adam Shemm, Norbertův vnuk.  „Bylo jasné, že každý věděl, co bude potom následovat, nicméně jsme si všichni chtěli užít čas strávený společně. Možná proto je na našich tvářích vidět uspokojení. “ Shemm, který měl rakovinu tlustého střeva, zemřel následující den.

Kondolence přes internet

„Byla to poslední hodina a půl rozhovoru s ním,“ říká Adam Shemm. „Pili jsme pivo, mluvili o rodině a slíbili mu, že se budeme starat o svou babičku.“ Byli manželé 65 let. Fotografie se dotkla mnoha uživatelů internetu. Rychle získala více než 320 tisíc lajků a přes 30 tisíc retweetů.

Čtěte také: Jaký bude rok 2022? Velký horoskop prozradí víc!

Lidé reagovali podobně

Někteří dokonce odpověděli podobnými obrázky. „V květnu jsem to absolvoval se svým otcem,“ napsal jeden muž. „Dali jsme si studené pivo a dívali se na baseball. Přijměte moji soustrast.“ Jedna žena dokonce ukázala fotografii, na které její rodina pije sklenici likéru Baileys se svou starou babičkou.

Adam Shemm říká, že v komentářích našel útěchu a že dědeček by si tyto komentáře užil. „Nejprve jsem nechtěl zveřejnit tuto fotografii,“ řekl. „Ale teď jsem rád, že jsem to zveřejnil.“